Kovo 21 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 65:66 (12:13; 18:22; 21:16; 14:15) pirmajame ketvirtfinalio susitikime nusileido prieš Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono reguliaraus sezono nugalėtojus Raseinių „Raseinius“ ir seriją pradėjo pralaimėjimu.

Susitikimas prasidėjo gerokai vėliau negu numatyta tvarkaraštyje, nes dėl elektros tinklų gedimo arenoje nebuvo elektros, tad komandoms teko apšilti tamsoje. Bet, praėjus 40 minučių, problemos buvo išspręstos ir varžybos prasidėjo.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė kretingiškiams, bet II kėlinio pabaigoje „Raseinių“ komanda atitrūko (19 min. 27:35), o prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė 5 taškai (20 min. 30:35). Trečiame kėlinyje raseiniškiai dar pirmavo 7 taškais (23 min. 36:43), bet iki kėlinio pabaigos kretingiškiai sugebėjo rezultatą išlyginti – 51:51. Lemiamo kėlinio metu svečiuose gausiai savų sirgalių palaikomi kretingiškiai po D. Matučio tritaškio turėjo ir 9 taškų persvarą (36 min. 62:53), likus žaisti pusantros minutės kretingiškiai dar turėjo keturių taškų pranašumą (65:61). Tačiau likus žaisti 17 sek. aikštės šeimininkai, išprovokavę nesportinę kretingiškių pražangą, realizavo abu baudų metimus (65:64). Paskutinėje atakoje „Raseinių“ komandai pavyko išprovokuoti pražangą ir po dviejų taiklių baudos metimų išsiveržti į priekį (65:66). „Kretingos“ komanda dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet paskutinis Lauryno Danieliaus tritaškis tikslo nepasiekė.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita (8/10 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 32 naud. balai) – 19, Domininkas Matutis – 15, Tadas Maželis (3/6 tritaškiai) – 11, Linas Jonuška, Kornelijus Stonkus, Laurynas Danielius ir Albertas Valiulis – po 5, Edgaras Danys, Arnas Sabaliauskas ir Deividas Petravičius.

Kovo 24 d. kretingiškiai namuose 90:86 po pratęsimo (16:13; 22:21; 15:17;22:24; 15:11) palaužė Raseinių „Raseinius“ ir atstatė lygybę ketvirtfinalio serijoje 1:1. Kretingiškiai sėkmingai pradėjo atsakomąsias rungtynes ir buvo priekyje tiek po I ketvirčio (16:13), tiek ir prieš didžiąją pertrauką (20 min. 38:34). Prasidėjus III kėliniui kretingiškiai po Domininko Matučio tritaškio pirmavo ir 9 taškais (22 min. 43:34), bet per likusį laiką svečiams pavyko sumažinti atsilikimą ir po trijų kėlinių komandas skyrė 2 taškai (30 min. 53:51). Lemiamą ketvirtį atrodė, kad rungtynių iniciatyva sprūsta iš „Kretingos“ rankų, likus žaisti 3,5 minutės raseiniškiai susikrovė didžiausią susitikime 6 taškų persvarą (37 min. 64:70), bet, likus kiek mažiau negu 0,5 min., kretingiškiai sausakimšoje namų arenoje vėl išsiveržė į priekį (73:72). Maža to, svečiai po minutės pertraukėlės išmesdami kamuolį suklydo, o „Kretingos“ kapitonas Linas Jonuška netrukus dar labiau padidino savo komandos persvarą (75:72). „Raseiniai“, likus žaisti vos 22 sek., skubėjo lyginti rezultatą ir, likus 8 sek., jiems tai pavyko padaryti pataikius iš toli. Per likusį laiką Kretingos komandai nepavyko pataikyti iš toli ir teko žaisti pratęsimą. Pratęsimui artėjant pabaigos link kretingiškiai pagaliau atitrūko saugiu atstumu ir, išsaugoję įgytą persvarą, šventė ketvirtfinalio serijos rezultatą išlyginusią dramatišką pergalę – 90:86. Šią pergalę aptemdė pagrindinio komandos vidurio puolėjo Ryčio Zabitos trauma – sužaidęs kiek daugiau negu 4 minutes jis susižeidė čiurną ir priverstinai paliko aikštę.

Kretingos „Kretinga“: Tadas Maželis (8/11dvitaškiai, 2 per. kamuoliai, 30 naud. balų) – 28, Linas Jonuška (6/9 dvitaškiai, 2 per. kamuoliai, 23 naud. balai) – 17, Edgaras Danys (6/9 dvitaškiai, 6 rez. perdavimai, 2 per. kamuoliai) – 14, Domininkas Matutis (7 rez. perdavimai, 2 per. kamuoliai) ir Albertas Valiulis (11 atk. kamuolių) – po 10, Laurynas Danielius – 4, Rytis Zabita (4 minutės, 2 atk. kamuoliai, 5 naud. balai) – 3, Deividas Petravičius ir Petras Piekus – po 2, Kornelijus Stonkus.

Lemiamos ketvirtfinalio serijos rungtynės bus žaidžiamos kovo 27 d. 19.30 val. Raseiniuose.