Sausio 25 d. „Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, išvykoje po pratęsimo 89:93 (17:20; 20:21; 19:18; 24:21; 9:13) pralaimėjo prieš Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą (14 pergalių, 7 pralaimėjimai). Atkakliai vykusiame susitikime nė viena komanda nenorėjo nusileisti varžovams, o pratęsimą išplėšė du taiklūs Domininko Matučio baudų metimai. Pratęsime šeimininkai taškus rinko baudų metimais, o kretingiškiams į tai atsakyti nepavyko ir buvo patirtas pralaimėjimas.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Linas Jonuška – 19, Kornelijus Stonkus – 16, Rytis Zabita ir Tadas Maželis – po 15, Domininkas Matutis ir Albertas Valiulis – po 8, Edgaras Danys – 6, Deividas Petravičius – 2, Petras Piekus ir Arnas Sabaliauskas.

Sausio 26 d. kretingiškiai namuose 77:79 (21:14; 19:18; 12:22; 25:25) apmaudžiai pralaimėjo prieš Panevėžio „Bangenę-Aiverą“ (10 pergalių, 12 pralaimėjimų). Šių rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė kretingiškiams, kurie po I kėlinio turėjo 7 taškų persvarą (21:14), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 8 taškai (20 min. 40:32). Vos prasidėjus III kėliniui šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (21 min. 43:32), bet, užstrigus puolimui, Aukštaitijos komanda tuo pasinaudojo ir kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį (30 min. 52:54). Ketvirtame kėlinyje rungtynių rezultatas svyravo tarsi ant svarstyklių, pirmaujanti komanda keitėsi kone kiekvienos atakos metu, o svečių pergalę nulėmė trys pataikyti tritaškiai kėlinio pabaigoje. Šeimininkai dar turėjo progą išlyginti rezultatą, bet lemiamos atakos metu teisėjai užfiksavo žingsnius.

Kretingos „Kretinga“: Domininkas Matutis – 23, Albertas Valiulis – 14, Tadas Maželis – 12, Linas Jonuška – 11, Rytis Zabita – 9, Kornelijus Stonkus, Edgaras Danys ir Petras Piekus – po 4, Deividas Petravičius.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais vasario 2 d. išvykoje su Kauno „Atletu“ (17 pergalių, 5 pralaimėjimai).