Po apdovanojimų: Matas Mackevičius (pirmas iš dešinės), Simas Skurdauskas (antras iš dešinės).

Tauragėje įvyko Žemaitijos badmintono taurės varžybos. Tai pirmasis mūsų jaunųjų badmintonininkų startas šiais metais. Šiose varžybose buvo žaidžiama pagal naują skaičiavimo sistemą. Žaidėjai žaidė setą iki 11 taškų. Pergalei reikėjo laimėti 3 setus. Kaip jau įprasta, jaunieji Kretingos sporto klubo „Žalgiris“ badmintonininkai vėl iškovojo medalių. Vaikinų vieneto kategorijoje Vydmantų gimnazijos ugdytinis Simas Skurdauskas iškovojo bronzos medalį. Mažajame finale jis 3:1 (13:11; 7:11; 11:7; 11:5) nugalėjo klaipėdiškį Marką Gedrimą. Vaikinų dvejetų varžybose S. Skurdauskas kartu su kitu vydmantiškiu Matu Mackevičiumi suklupo tik didžiajame finale. Čia jie turėjo pripažinti tauragiškių Dovo Genio ir Deinoro Gudavičiaus pranašumą – pralaimėta 1:3 (7:11; 5:11; 11:7; 9:11).

Mišrių dvejetų kategorijoje S. Skurdauskas kartu su Darbėnų gimnazijos mokine Kotryna Čivaite žaidė mažajame finale, bet medalio iškovoti nepavyko. Nusileista tauragiškiams D. Geniui ir Vakarei Trakšelytei 1:3 (8:11; 9:11; 15:14; 6:11). Jaunuosius badmintonininkus varžyboms rengė Vaidas Mackevičius ir Rolandas Juknevičius.