„Kretingos“ vyrų krepšinio komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, namų aikštėje 88:64 (23:24; 17:9; 21:18; 27:13) nugalėjo Kauno „Atletą“ (6 pergalės, 4 pralaimėjimai). Šiame susitikime „Kretingos“ komanda savo pranašumą įrodė po didžiosios pertraukos, po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 7 taškai (20 min. 40:33), bet besibaigiant IV kėliniui „Kretingos“ komanda nutolo nuo varžovų ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Domininkas Matutis ir Tadas Maželis – po 19, Albertas Valiulis – 15, Kornelijus Stonkus – 14, Rytis Zabita – 10, Edgaras Danys – 5, Deividas Petravičius – 4, Linas Jonuška – 2, Arnas Sabaliauskas ir Tadas Budrys.

Šiandien, gruodžio 7 d., 19 val. „Kretingos“ savo aikštėje priims Plungės „Olimpą“ (8 pergalės, 2 pralaimėjimai), o gruodžio 8 d. išvykoje žais su Kauno rajono „Omega“ (8 pergalės, 2 pralaimėjimai).