Lapkričio 16 d. „Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, išvykoje 69:67 (19:15; 13:15; 13:21; 24:16) nugalėjo Akmenės „SC-„Gruditą“ (3 pergalės, 4 pralaimėjimai). Šio susitikimo baigtis sprendėsi IV kėlinyje – pergalę „Kretingos“ komandai nulėmė Edgaro Danio dvitaškis ir, nors varžovai turėjo net tris bandymus išlyginti rezultatą, jie tikslo nepasiekė.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita – 18, Domininkas Matutis – 17, Edgaras Danys – 15, Tadas Maželis – 7, Linas Jonuška, Kornelijus Stonkus ir Deividas Petravičius – po 4, Albertas Valiulis.

Lapkričio 17 d. kretingiškiai namuose 79:87 (13:21; 16:20; 32:23; 18:23) pralaimėjo Raseinių „Raseiniams“ (6 pergalės, 1 pralaimėjimas). Šiame susitikime „Kretingos“ komanda labai nesėkmingai pradėjo susitikimą ir II kėlinio pabaigoje komandas skyrė 17 taškų (17 min. 23:40), o prieš didžiąją pertrauką – 12 taškų (20 min. 32:44). Po didžiosios pertraukos „Kretingos“ komanda pradėjo mažinti savo atsilikimą, keletą kartų skirtumas siekė tik vieną tašką, bet varžovai į tai atsakydavo sėkmingomis atakomis ir iškovojo pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Linas Jonuška – 22, Deividas Petravičius – 14, Edgaras Danys – 11, Rytis Zabita – 10, Domininkas Matutis ir Albertas Valiulis – po 8, Kornelijus Stonkus – 6, Petras Piekus.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais lapkričio 23 d. 19 val. namuose ir rungtyniaus su Ukmergės „Olimpu“ (2 pergalės, 5 pralaimėjimai) , o lapkričio 24 d. išvykoje – su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos-II“ (3 pergalės, 4 pralaimėjimai) komanda.