Tapo šalies čempionu

• 2018-10-19
Bokso trenerio Aivaro Balsio (dešinėje) auklėtinis Vygantas Jucys šalies varžybose užlipo ant aukščiausios apdovanojimų pakylos.

Panevėžyje įvyko Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių finalinės bokso varžybos, kuriose dalyvavo daugiau kaip 200 jaunųjų sportininkų, teisę dalyvauti šiose varžybose iškovoję zonose – kad patektų į finalą, sportininkai jose turėjo užimti I–II vietas.

Kretingos sporto mokyklai atstovavo 4 sportininkai. Tarp jų Vygantas Jucys 72 kg svorio kategorijoje iškovojo I vietą ir tapo varžybų čempionu. Domas Andriuškevičius 46 kg svorio kategorijoje užėmė III vietą, Žymantas Činga (48 kg svorio kateg.) ir Dominykas Barma (56 kg svorio kateg.) su kitais sportininkais pasidalino V–VIII v. Jaunuosius boksininkus treniruoja ir varžyboms parengė treneris Aivaras Balsys.