Rajono futbolo „7x7“ taurės varžybų finalininkai – nugalėtojų komanda „Topoliai“ (raudoni marškinėliai) ir II v. laimėtojas „Veltūnas“.

Pasibaigė rajono futbolo „7x7“ taurės varžybos. Jose dėl pagrindinio apdovanojimo susikovė I etape nė vieno pralaimėjimo nepatyrę „Topoliai“ ir „Veltūnas“.

Pirmąjį kėlinį rungtynės vyko gana įtemptai, ir tik daugiau patirties turintys „Topolių“ futbolininkai, įpusėjus kėliniui, pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Rezultatas – 1:0 „Topolių“ naudai.

Antrajame kėlinyje „Topolių“ komanda kontroliavo padėtį ir rungtynes laimėjo 6:3 (Darius Grigaitis – 3, Giedrius Skirbutas, Mindaus Salys, Mindaugas Juodis – po 1; Donatas Anužis, Dangiras Žilinskas, Tomas Jonušas – po 1).

Tad 2018 m. Kretingos rajono futbolo „7x7“ taurės varžybų nugalėtojais tapo „Topolių“ komanda, vadovaujama Rimanto Maciaus.

Rezultatyviausiu žaidėju, įmušęs 8 įvarčius, tapo „Topolių“ komandos žaidėjas Tautvydas Jankavičius, naudingiausiais finalo žaidėjais – Giedrius Skirbutas „(Topoliai“) ir Valdas Jonušas („Veltūnas“).

Topolių“ vadovui Rimantui Maciui apdovanojimą įteikė rajono Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Dalia Činkienė.

Pasibaigus varžyboms nugalėtojų komandos vadovas R. Macius „Pajūrio naujienoms“ teigė: „Iškovotas apdovanojimas – tai tarsi patvirtinimas, jog neatsitiktinai laimėjome ir rajono futbolo „7x7“ pirmenybes, ir taurės varžybas. Pirmenybėse mus lydėjo apylygė stipri kova su varžovais, nors tiek pirmenybėse, tiek taurės varžybose žaidėme be „žvaigždžių“, tai yra šalies lygose rungtyniaujančių žaidėjų. Esame mėgėjų komanda, kuriai taurės varžybų finale buvo tikrai įdomu kovoti su perspektyvia, gerų jaunų futbolininkų turinčia „Veltūno“ komanda. Tai – varžovas, vertas tikros rimtos kovos.“

R. Maciaus pastebėjimu, sumanymas po rajono futbolo pirmenybių surengti dar ir futbolo taurės varžybas – tikrai geras, nes tai leidžia futbolininkams pratęsti sezoną ir ilgėliau pabūti stadionuose, patiriant komandinio žaidimo malonumą.