Kretingos sporto mokyklos jaunių komanda, treniruojama Vytauto Šližiaus, iš Telšiuose surengto turnyro grįžo su pagrindiniu apdovanojimu.

Telšiuose įvykusiame jaunių, gimusių 2002 m. krepšinio turnyre ROBMONA taurei laimėti, dalyvavo ir Kretingos sporto mokyklos krepšininkai, treniruojami Vytauto Šližiaus. Vaikinus lydėjo sėkmė – jie iškovojo turnyro nugalėtojų vardus.

Be kretingiškių, turnyre varžėsi Tauragės SM, Telšių SRC, Jonavos SC, Kauno KM „Perkūnas“ komandos. Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo visas pergales ir aukščiausią padėtį turnyrinėje lentelėje lėmė tokie rezultatai: „Kretinga“ – „Telšiai“ – 62:56, „Kretinga“ – „Tauragė“ – 70:29, „Kretinga“ – „Perkūnas“ – 76:39, „Kretinga“ – „Jonava“ – 49: 36. Naudingiausiu mūsų komandos žaidėju išrinktas Tadas Budrys, vikrumo ir tritaškių konkurse kretingiškis Rokas Tiškus užėmė II v.

Treneris V. Šližius pasidžiaugė vaikinų noru kovoti ir įrodyti, kad pergalių jie gali pasiekti net ir būdami ne visos sudėties.

„Ketiname sužaisti dar keletą draugiškų varžybų – tęsime pasirengimą prieš sezoną moksleivių A divizione, kur rungtyniausime tarp 12 stipriausių Lietuvos komandų“, – apie artimiausius komandos planus kalbėjo treneris.