„Kretingos Minija“ (šviesūs marškinėliai) praėjusią savaitę sužaidė dvejas rungtynes išvykoje, o į Kretingos miesto stadioną žiūrovus pakvies birželio 22 d.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų zonoje rungtyniaujanti „Kretingos Minija“ praėjusią savaitę gyveno intensyviu ritmu – minijiečiams teko du susitikimus žaisti išvykose, iš kurių jie grįžo 1:1 sužaidę su FK „Akmenės cementas“ ir 4:0 laimėję prieš Joniškio „Saned“ komandą.

Rungtynes Akmenėje, „Kretingos Minijos“ vartininko Martyno Vilucko teigimu, minijiečiai pradėjo aktyviai – nuo pat pirmųjų minučių užgulė varžovų vartus ir jau pirmąsias 5 min. turėjo dvi 100-taprocentines progas pelnyti įvarčius, bet jų galimiems autoriams Aidui Capui ir Jurijui Kurbangalijevui pritrūko tikslumo. Bet spaudimas davė vaisių – 7-ą min. įvartį įmušė Edgaras Drąsutis. Po šio sėkmingo momento minijiečiai dar 8 minutes kontroliavo žaidimą, kūrė pavojingus momentus, tačiau 16-ą min. po grubios varžovų pražangos traumą patyrė vienas pagrindinių „Kretingos Minijos“ žaidėjų Evaldas Garbauskas. Padarius priverstinį keitimą, žaidimas išsiderino, ir iki pertraukos minijiečiams nieko pavojingesnio sukurti nebepavyko.

Praleidę įvartį „Miniaos“ žaidėjai bandė persverti rezultatą, bet toliau klimpo kietoje ir grubioje varžovų gynyboje.

Sudėtis: Martynas Viluckas, Nerijus Jurkaitis, Ainis Vilavičius, Džiugas Narkus, Jurijus Kurbangalijevas, Donatas Surblys, Anton Solovyov, Edgaras Drąsutis, Evaldas Garbauskas, Aidas Capas, Victor Munoz. Po keitimų: Mindaugas Grušauskas, Marius Stonkus, Vakaris Jeruševičius.

Rungtyniaujant Joniškyje „Kretingos Minija“ nuo pat pirmųjų minučių visiškai perėmė iniciatyvą ir dominavo aikštėje. Pirmą žaidimo minutę realios progos neišnaudojo saugas Anton Solovyov, tačiau „Kretingos Minija“ toliau kontroliavo žaidimą, varžovų aikštės pusėje kūrė pavojingus momentus, ir 38-ą min. pirmąjį įvartį komandai pelnė vienas prieš vartininką atsidūręs Victor Munoz. Taigi I kėlinys baigėsi minimalia minijiečių persvara. Antrą kėlinį „Kretingos Minija“ visąlaik atakavo ir varžovus laikė tik jų aikštės pusėje. Po vieno iš daugelio kampinių 55-ą min. įvartį galva pelnė Mindaugas Grušauskas. Netrukus, vos po 4 min., vėl po pakelto kamuolio ir vėl galva Mindaugas įmušė antrąjį savo įvartį. Savąjį trečią ir ketvirtą komandos įvartį Mindaugas pelnė tolimu ir tiksliu smūgiu 83-ą žaidimo minutę. Tai buvo penktasis M. Grušausko įvartis šį sezoną.

Sudėtis: Martynas Viluckas, Nerijus Jurkaitis, Ainis Vilavičius, Džiugas Narkus, Jurijus Kurbangalijevas, Donatas Surblys, Anton Solovyov, Aidas Capas, Victor Munoz, Vakaris Jeruševičius, Mindaugas Grušauskas. Po keitimų: Vaidotas Gedvilas, Marius Stonkus, Karolis Inta, Gražvydas Steckys.

Artimiausios LFF II lygos Vakarų zonos rungtynės, per kurias „Kretingos Minija“ Kretingos miesto stadione priims Telšių „Džiugą B“, įvyks birželio 22 d. 19 val.