Stebint pusantro šimto žiūrovų, „Kretingos Minija“, praėjusį savaitgalį Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos rungtynes žaidusi savoje aikštėje, 7:3 nugalėjo varžovę Šilutės „Šilutę“. Tai buvo pirmieji „Kretingos Minijos“ įvarčiai, pelnyti per rungtynes namuose.

Iki tol neįmušę nė vieno įvarčio ir tuo nuliūdinę savo ištikimuosius žiūrovus, „Kretingos Minijos“ futbolininkai siekė vieno – tik laimėti. Ir pirmosios rungtynių minutės parodė, jog šį tikslą pasiekti yra įmanoma: nuo pat pradžių kontroliavę kamuolį ir kūrę pavojingus momentus, per 20 min. minijiečiai sugebėjo pelnyti 4 įvarčius – 4-ą min. po tikslaus smūgio iš už baudos aikštelės pasižymėjo komandos naujokas čilietis Viktor Munoz, praėjus vos 5 min. rezultatą smūgiu galva padvigubino taip pat naujas žaidėjas Edgaras Drąsutis, už poros minučių taikliu smūgiu pelnęs ir savo antrąjį įvartį. Kiek vėliau, 18-ą minutę, po tikslaus perdavimo ir gražios kombinacijos smūgiu galva įvartį pelnė Evaldas Garbauskas, dar vieną jų įmušęs ir 38-ą min. Rezultatą I kėl. pabaigoje sušvelnino „Šilutės“ žaidėjas Arvydas Miklovis“, ir ilsėtis futbolininkai išėjo esant rezultatui 5:1.

Pakoregavus „Kretingos Minijos“ sudėtį II kėlinio pirmąsias 15 min. mūsiškiai nesustojo – išlaikius iniciatyvą savo rankose, komandai ir savo pirmuosius 2 įvarčius įmušė po keitimų pasirodęs puolėjas Mindaugas Grušauskas. O kadangi per paskutiniąsias 15 min. „Kretingos Minija“ stipriai atsipalaidavo, buvo nubausta: 83-ią min. 11 m baudinį realizavo Darius Paldauskas ir 86-ą min. smūgiu galva įvartį mūsiškiams įmušė Tomas Čeliauskas.

Komentuodamas „Kretingos Minijos“ pasirodymą, komandos vartininkas Martynas Viluckas sakė: „Iš pat pradžių tvyravo nedidelė įtampa – vis dėlto per kelias rungtynes įvarčių nepelnėme. Tad pirminis tikslas ir buvo kuo greičiau tai padaryti ir taip atidaryti savo įvarčių sąskaitą namuose. Jautėsi, kad per pastarąsias dvi savaites, per kurias nebuvo rungtynių, komanda tikrai padirbėjo, o jos naujokai įnešė šviežumo, taip būtino aštrumo atakose. Mūsų nusiteikimą šioms rungtynėms atspindi rezultatas, tik paskutinės 15 min. įnešė nerimo. Tačiau suprantama, jog galimybę atsipalaiduoti suteikė turėtas didelis pranašumas.“

Vyriausiojo trenerio Arvydo Balsevičiaus pastebėjimu, komandai ne tik kad pavyko įmušti pirmą įvartį namuose, bet ir laimėti dideliu skirtumu: „Tikrai jautėsi, kad vyrai 100 proc. nusiteikę pergalingoms rungtynėms. Ypač patiko pirmasis kėlinys, per kurį išnaudojome visus turimus momentus. Buvo ir daugiau progų, bet juk visų įvarčių neįmuši. Tikimės, kad šios rungtynės komandai padės sugrįžti į pergalių kelią, juolab kad laukia įtemptas tvarkaraštis – vien šią savaitę turėsime 2 rungtynės išvykose Akmenėje ir Joniškyje.“

Sudėtis: Martynas Viluckas, Aidas Capas, Evaldas Garbauskas, Donatas Surblys, Džiugas Narkus, Nerijus Jurkaitis, Edgaras Drąsutis, Jurijus Kurbangalijevas, Anton Solovyov, Ainis Vilavičius, Victor Munoz. Po keitimo: Vakaris Jeruševčius, Marius Stonkus, Mindaugas Grušauskas, Gražvydas Steckys, Karolis Inta.