Pajūrio naujienos
Help
2019 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną4°C debesuotumas 6 %
Naktį-3°C debesuotumas 57 %
Apklausa

Ar reikėtų į ugdymo įstaigas nepriimti neskiepytų vaikų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Birželio pabaigoje renovaciją atliekantys kelininkai atjungs šviesoforą kryžkelėje ties Marijono Daujoto pagrindine mokykla.

Kelio Palanga–Šiauliai 1,4 km ruožą palei Kretingą renovuojančios Telšių bendrovės „Žemaitijos keliai“ projekto vadovė Angelija Rupeikaitė sakė, jog netrukus bus pradėta asfaltuoti atkarpa nuo ligoninės ligi šviesoforo ties Marijono Daujoto pagrindine mokykla, o birželio pabaigoje bus išjungtas ir šviesoforas.

„Pradėsime platinti turbo žiedo juostas, o dabartinis šviesoforas atsidurtų vidury žiedo. Dėl to jį teks išjungti ir iškeldinti, o eismą reguliuosime kelio ženklais“, – patikino A. Rupeikaitė.

Kelio renovacijos darbai, jos žodžiais, vyksta kaip numatyta, tačiau jų pradžią pristabdė tai, kad bendrovė ESO vilkino iškelti elektros linijas bei transformatorinę. Kelio ruožo per Kretingąrenovacija turėtų būti užbaigta šį rudenį.

„Dabar visi mūsų atlikti darbai – ant akių: įrengti abiejų tiltų šlaitai, jie sutvirtinti eroziniais tinklais. Tačiau tilto statytojai antrojo tilto sijų dar nepaklojo, nes iškilo problemų dėl bendrovės „Kretingos vandenys“ įrenginių gedimo, – dėl nenumatytų potvynio sukeltų kliūčių teko papildomai kloti drenažą“, – kalbėjo projekto vadovė.

Kretingiškiams pastebėjus, kad vangiai ir per vėlai rytais laistomas dulkantis kelias, kenčia žmonės ir parko medžiai, A. Rupeikaitė sakė, kad jų žmonės darbą pradeda 7 val., o 8 val. palaisto kelią: „Laistome paprastu vandeniu, – cisterną tenka važiuot užsipildyti į upę ar į tvenkinius. Žmonėms taip atrodo, kad neprižiūrime kelio – per karščius jį laistome net tris kartus per dieną.“

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas