Pajūrio naujienos
Help
2019 Vasaris
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe181522
Še291623
Se3101724
Orų prognozė
Dieną6°C debesuotumas 2 %
Naktį2°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar Lietuvos žmonės, kurių nepažįsti, tau yra geri?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Joninių savaitgalį – automanų festivalis

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Pomėgis
  • 2018-06-08
Automanų festivalis „Klaipėda Motor BBQ 2018“ vyks vaizdingoje vietoje, susirinkusiųjų laukia ne tik pramogų gausa, bet ir smagus bendravimas prie grilio.

Planuojama, kad automanų festivalyje „Klaipėda Motor BBQ 2018“, kuris įvyks birželio 23-24 dienomis Klaipėdos rajone, bus galima išvysti beveik 200 išskirtinių transporto priemonių. Vaizdingoje vietoje – Klaipėdos rajone, kaimo turizmo sodyboje „Gribžė“, susirinkę technikos mėgėjai ne tik bendraus su žiūrovais, mėgausis barbekiu valgiais, bet ir rungsis dėl 10 nominacijų, kurios atiteks patiems įspūdingiausiems automobiliams ir motociklams. „Automanų festivalį „Klaipėda Motor BBQ“ organizuojame trečius metus, tačiau pirmą kartą jis truks dvi dienas. Taip nutarėme išgirdę dalyvių atsiliepimus, kad vargina atvažiavimas pas mus iš kitų Lietuvos miestų ar net užsienio vos dėl kelių valandų pikniko“, – sakė renginio organizatorius Simas Paulauskas, žadantis, kad per dvi renginio dienas nuobodžiauti nebus kada.

S. Paulauskas teigė, kad į festivalį jau užregistruota apie 100 transporto priemonių, tačiau dalyvių bus daugiau, nes registracija dar nesibaigė – ji adresu www.autorenginiai.lt vyks iki birželio 13 dienos, o esant poreikiui, gali būti pratęsta ir dar kelioms dienoms. Anot S. Paulausko, atranką į renginį įveikia tik tie automobiliai ir motociklai, kurie yra išskirtiniai. „Nėra jokių apribojimų dėl automobilių bei motociklų pagaminimo metų ar gamintojo. Seniausias automobilis, kuris jau užregistruotas, pagamintas 1950 metais, o naujausias – vos pernai. Tarp mūsų dalyvių pasitaiko net ir tokių automobilių ar motociklų, kurie yra savadarbiai. Svarbiausia tai, kad tai būtų tos transporto priemonės, į kurias gatvėje tikrai kiekvienas atsisuktų pažiūrėti“, – tvirtino S. Paulauskas, kurio teigimu, jau dabar yra žinoma, kad festivalyje pasirodys „Dodge Charger Daytona“, „VW Scirocco“, „VAZ“, „BMW E23“, „BMW 1602“, „Oldsmobile Delta 88“ ir daugelis kitų.

Renginio dieną internetinėje svetainėje www.autorenginiai.lt bus paskelbti dalyviai, pretenduojantys į nominacijas „Gražiausi ratai“, „Gražiausias automobilis“, „Gražiausias variklio skyrius“, „Gražiausias salonas“, „Seniausias automobilis“, „Sportiškiausias automobilis“, „Gražiausias oldschool‘as“ ir „Gražiausias motociklas“. Likusių dviejų nominacijų – „Griausmingiausias automobilis“ ir „SteelArt‘as-AirRide“ – laimėtojai paaiškės festivalio vietoje.

Žiūrovai bus kviečiami ne tik apžiūrėti įspūdingų automobilių ir motociklų parodą, bet ir dalyvauti įvairiose atrakcijose, pramogose. Renginio dalyviai taip pat galės mėgautis gardžiu maistu ir gėrimais arba tam tikrose vietose patys išsikepti šašlykų. Renginio vietoje bus galima apsistoti palapinių zonoje arba išsinuomoti kambarius sodybos teritorijoje.

Kadangi renginys vyks per Jonines, visiems Jonams ir Janinoms, parodžiusiems savo asmens tapatybės pažymėjimą, įėjimas į renginį nemokamas. Taip pat nemokamai į festivalį bus įleidžiami ir vaikai iki 14 metų.

Pirmą kartą „Klaipėda Motor BBQ“ buvo suorganizuotas tarsi įžanginis susitikimas prieš festivalį „Memel Motor Fest“, tačiau ilgainiui jis išaugo į atskirą renginį. Antrąjį festivalį „Klaipėda Motor BBQ“ suorganizavo susivieniję trys klubai: „BucketClub“, „Klaipėdos vokiškų automobilių klubas“ ir „Memel Bros“, pakvietę atvykti ir technikos mėgėjus, nepriklausančius šioms organizacijoms.

Šiemet „Klaipėda Motor BBQ“ organizuoja „AutoRenginiai.lt“ komanda.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas