Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną19°C debesuotumas 31 %
Naktį10°C debesuotumas 11 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vakar paskutinę dieną dirbo Kretingos rajono savivaldybės įmonės „Kretingos vandenys“ direktorius Gediminas Valinevičius. Nuo šio penktadienio jis vadovauja uždarajai akcinei bendrovei „Palangos komunalinis ūkis“, kurios direktoriumi 11 metų buvo kretingiškis Konstantinas Skierus.

„Iššūkis nemenkas, tuo labiau po Konstantino vadovavimo, su kuriuo bendradarbiauju, bendradarbiausiu ateityje. Bus sunku, bet tam esu pasiruošęs“, – „Pajūrio naujienoms“ sakė G. Valinevičius. „Kretingos vandenims“ jis vadovavo nuo 2011 m. rugpjūčio, 2019-ųjų rugpjūtį būtų pasibaigusi jo kaip vadovo kadencija.

Vadovaujant G. Valinevičiui Kretingoje centralizuotai tiekiamas geriamasis vanduo buvo užterštas uodo trūklio lervomis, prireikė vienerių metų jomis galutinai atsikratyti. Dėl kirmėlių skandalo tuomet darbo neteko įmonės gamybos vadovas Ričardas Daubara, klibėjo ir paties direktoriaus kėdė. Tuomet G. Valinevičius buvo pasakęs: „Kada sutvarkysiu ir pats pagalvosiu apie išėjimą.“ Kretingiškių patirtis naikinant uodo trūklio lervas šiemet pravertė bendrovei „Sūduvos vandenys“, teikiančiai geriamąjį vandenį Marijampolėje, į kurį irgi buvo patekę šių bestuburių. „Vienas lauke ne karys. Esu dėkingas kolektyvui už darnų darbą tą sunkųjį laikotarpį ir kasdien, dirbant įprastu režimu“, – teigė G. Valinevičius.

Bendrovės „Kretingos vandenys“ valdybos pirmininko, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Povilo Černeckio teigimu, naują direktorių, pagal galiojančią tvarką, renka bendrovės valdyba. Konkursas šioms pareigoms užimti nėra privalomas, organizuoti jį ar ne irgi sprendžia valdyba. Vakar laikinai eiti direktoriaus pareigas valdyba paskyrė įmonės gamybos vadovą Tomą Lapę.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas