Pajūrio naujienos
Help
2019 Vasaris
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe181522
Še291623
Se3101724
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 0 %
Naktį-3°C debesuotumas 96 %
Apklausa

Ar įdiegdami savitarnos kasas, prekybos centrai turėtų mažinti prekių kainas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar gali vaizdo kameros užtikrinti saugumą?

  • Gat­vės in­ter­viu
  • 2018-06-08

Vanda PUŠKORIENĖ:

– Kažkiek gali apsaugoti, bet policininkai vis tiek turėtų atkreipti daugiau dėmesio į viešąją tvarką. Pavyzdžiui, pas mus, Paupio gatvėje, yra pavėsinė, ten jaunimas kiekvieną vakarą siaučia, baisu, kas darosi. Ir kameros nepadėtų, nes nėra jų kur įrengti. Jei įstatytų pavėsinės viduje – jaunimas jas matys, tuoj bus sumuštos, išdraskytos. Tada ir jokios naudos nebūtų.

Petras JONAUSKAS:

– Kameros truputį pagelbėja policininkams, blogiau tikrai nėra. Tačiau ten, kur yra kamera, nusikaltimo nebus, nes jeigu nusikaltėlis žinos, kad toje vietoje yra filmuojama, jis nusikaltimo nedarys, ieškos kitų vietų. Iš patirties galiu pasakyti, kad esu buvęs apgautas. Manau, jeigu toje vietoje būtų buvusi kamera, apgavystės būčiau išvengęs.

Rita KNIEŽIENĖ:

– Manau, kad kameros policininkų nepakeis, tačiau mūsų mieste jos vis tiek reikalingos, galėtų būti ir daugiau. Vis dėlto šiuo metu jos nėra pakankamai veiksmingos. Jeigu policininkai į kameras labiau atkreiptų dėmesį, galbūt dažniau tikrintų, tai, manau, ir pažeidėjai būtų dažniau sudrausminami, ir kameros būtų veiksmingesnės.

Ernestas PALUBINSKAS:

– Ne. Nes jos filmuoja, bet žmogaus neidentifikuoja. Mato įvaizdį, o aš, pavyzdžiui, akinius užsidėsiu, ar jūs atpažinsit mane? Jei akinius nusiimsiu, rūbus pasikeisiu, ir neatpažinsit. Mano darbe kiekvieną žingsnį filmuoja, bet vis tiek ne viską pastebi. Kamera filmuotą medžiagą saugo maždaug dvi savaites, gerai, jei per tą laiką kažkas pastebima.

Kalbino Erika ALONDERYTĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas