Pajūrio naujienos
Help
2019 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną4°C debesuotumas 6 %
Naktį-3°C debesuotumas 57 %
Apklausa

Ar reikėtų į ugdymo įstaigas nepriimti neskiepytų vaikų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Išlaužė turėklus, nuniokojo persirengimo kabiną

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Problema
  • 2018-06-05

Sekmadienį atėję prie vadinamojo trečiojo tvenkinio, kur įrengta vienintelė mieste maudykla ir poilsiavietė su vaikų žaidimo aikštele, kretingiškiai nustėro: persirengimo kabina išdraskyta, o dalis vandens telkinį juosiančių turėklų išlaužyta.

Chuliganų nuniokota persirengimo kabina ne vienam padoriam piliečiui kėlė nuostabą: kam ji užkliuvo?

Policija sužinojo vėliausiai

„Pasitaiko, kad iš pykčio ar pavydo kaimynai vienas kitam ką blogo padaro, tačiau niekaip nesuprantu, kaip galima gadinti turtą, kuriuo naudojamės visi?“ – apie nemalonų įvykį sužinojęs, stebėjosi Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas.

Pirmadienį apie 10 valandą Kretingos policijos komisariato viršininkas Arūnas Pužauskas informacijos apie chuliganų išpuolį dar neturėjo.

„Daugelis žmonių naudojamės socialiniais tinklais, mobiliaisiais telefonais. Pastebėję siautėjančius chuliganus, galėjo nufotografuoti, nufilmuoti, atsiųsti ar skambučiu pranešti. Visada važiuojam, žiūrim, į bet kokį signalą reaguojam. Kiekvieno mūsų pareiga – kad kuo gražesnis, saugesnis būtų miestas ir rajonas“, – teigė jis.

„Tie turėklų balkiai jau seniai klibėjo. Daugelis nuo jų atsispiriame šokdami į vandenį. Gali būti, kad netyčia jie nulūžo ir nukrito“, – svarstė iš mokyklos suolo išsimaudyti atskubėję penkiolikmečiai Gražvydas ir Kazys. Jų žodžiais, persirengimo kabina penktadienį dar buvusi sveika.

„Triukšmas mano šeimą pažadino šeštadienį paryčiais – apie 5 valandą ryto. Priėjęs prie lango, vyras pamatė nutolstančius keturis jaunuolius, pagalvojo, jog, kol atvažiuos policija, šių ir pėdos bus ataušusios. Gaila, kad nepagalvojo nufotografuoti“, – atviravo netoli tvenkinio gyvenanti pavardės nenorėjusi viešinti moteris. Anot jos, žmonių itin pamėgta poilsiavietė nuniokojama nebe pirmą kartą, ir ne vieną sykį policija buvusi iškviesta chuliganų tramdyti.

Išeitis – vaizdo kamera

Iki šių metų pabaigos Kretingos rajone ir mieste iš europinių lėšų, Savivaldybei prisidėjus 15 proc., numatyta įrengti šešias vaizdo kameras. Vieną jų – prie tvenkinio. Tai „Pajūrio naujienoms“ patvirtino V. Domarkas.

„Mes irgi dar ne taip seniai buvome nutrūktgalviai, dūkdavom parke, tačiau niokoti suolelių ar medinių skulptūrų nekilo ranka. Juolab dabar, kai vis civilizuotesni tampame, kai Kretinga gražėja, o Savivaldybė dėl gyventojų stengiasi“, – pakalbinti sakė Egidijus Gelminauskas ir Evaldas Šideikis.

„Kamera prie maudyklos? Kažin, ar žmonės, žinodami, kad juos filmuoja, nesijaus kaip nors nejaukiai? “ – svarstė paplūdimyje sutikta kretingiškė Regina S. Anot jos, įdienojus, prie trečiojo tvenkinio susirenka kone visas miestas. „Žmonės kaip žmonės, – kultūringi, daug mamų su vaikais... Pasižiūriu į tuos pavėsį teikiančius gražius aukštus beržus – širdis džiaugiasi. Netoli gyvenu, žinau, kad vietiniai kažkada čia pasodino rykštes, o jau va, kokie gražūs medžiai užaugo. Vienintelio, ko čia trūksta, – kad būtų atšviežintas smėlis “, – šypsojosi su anūkėmis laiką gamtoje leidžianti moteris.

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus, kaip tik šiuo metu ieškoma galimybių smėlio gauti ne iš karjero, o geresnio iš pajūrio.

„Vasara šiemet atėjo netikėtai, nespėjome“, – sakė V. Domarkas. Jo žodžiais, gyventojų patogumui, užtvanką ketinama išasfaltuoti, įrengti apšvietimą. Darbai prasidės šį mėnesį.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas