Pajūrio naujienos
Help
2019 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną4°C debesuotumas 6 %
Naktį-3°C debesuotumas 57 %
Apklausa

Ar reikėtų į ugdymo įstaigas nepriimti neskiepytų vaikų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Motobolo sirgaliams padovanojo šventę

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Sportas
  • 2018-05-22
„Kretingos motobolo klubo“ ir svečių iš Vokietijos – „MBC 70/90 Halle“ – žaidimu publika galėjo mėgautis net dvi dienas.

Kretingos motobolo klubas“ pasistengė, kad publikai neprailgtų laukimas, kada į Kretingą atvyks Centrinės Europos motobolo lygoje dalyvaujančios komandos. Šių metų sezoną kretingiškiai pradėjo pasikviesdami klubą iš Vokietijos – „MBC 70/90 Halle“, kuris mūsų mieste svečiavosi dvi dienas.

Šeštadienį „Kretingos motobolo klubas“ komandą iš Vokietijos „MBC 70/90 Halle“ įveikė rezultatu 7:3. Net 4 įvarčius pelnė Lukas Šimkus, po 1 – Renatas Žiubrys, Tomas Gudauskas ir Justas Bendikas.

Sekmadienį Kretingos motodrome buvo surengtas tarptautinis „Blic“ turnyras, į kurį pasikviesta ir Skuodo „Bartuva“. Šio turnyro metu visos komandos sužaidė tarpusavyje – susitikimai trukdavo po du kėlinius, kurių trukmė – po 15 min. Daugiausiai taškų surinkusios komandos – „Kretingos motobolo klubas“ ir „MBC 70/90 Halle“ – dar sykį susikovė finale.

Pergalę vėl šventė aikštės šeimininkai, varžovus įveikę rezultatu 4:2. Du įvarčius pelnė Lukas Šimkus, po vieną – Renatas Žiubrys bei Tomas Gudauskas.

Kretingos motobolo klubo žaidžiantysis treneris Renatas Žiubrys pasidžiaugė puikia sezono pradžia. „Per rungtynes paeksperimentavome – išbandėme šiokias tokias naujoves, kurių mokėmės per treniruotes, – sakė R. Žiubrys, kurio teigimu, neatsitiktinė buvo ir Luko Šimkaus sėkmė. – Lukas daug treniruojasi ne tik su komanda, bet ir individualiai, taigi įdėjo daug darbo, kad pelnytų gerą rezultatą. Auga jauna progresyvi karta“.

Pasak R. Žiubrio, „Kretingos motobolo klubas“ prieš susitikimą su Vokietijos komanda buvo išanalizavęs jos žaidimą, todėl žinojo, ko tikėtis. „Mūsų ir Vokietijos motobolo komandos žaidimas skiriasi – kitokia strategija, kitaip ginasi, kitaip ir atakuoja. Mes buvome tam pasirengę, tad kartais pasisekdavo atspėti varžovų ketinimus. Tačiau tuo pačiu įgijome ir naujos patirties. Kažko naujo išmoko kiekvienos varžybos – tokių žaidimo subtilybių neperskaitysi vadovėliuose“, – kalbėjo R. Žiubrys.

Jo teigimu, Skuodo „Bartuva“ šįkart nepasirodė visa jėga, nes dar laukiama sugrįžtant emigravusių žaidėjų, be to, komandą papildys 1–2 legionieriai.

Pasak R. Žiubrio, „Kretingos motobolo klubas“ palaiko draugiškus kontaktus ne tik su „MBC 70/90 Halle“, bet ir kitomis komandomis iš Vokietijos. „Ir šįkart su svečiais kalbėjome apie galimybę surengti jaunimo iki 18 metų varžybas, bet jie sudalyvavo mūsų jaunuolių treniruotėje ir pripažino, kad mūsiškiai yra gerokai daugiau pažengę. „MBC 70/90 Halle“ vadovai papasakojo, kad jaunimo komanda buvo atnaujinta į ją pakviečiant 14–15 metų jaunuolius, tad jiems dar reikia daug visko išmokti“, – sakė R. Žiubrys.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas