Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 4 %
Naktį-3°C debesuotumas 8 %
Apklausa

Ar reikėtų mokyklose mokiniams uždrausti mobiliuosius telefonus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Netrukus Kretingos rajono turizmo informacijos centre dirbs dar vienas vadybininkas – tam praėjusiame posėdyje pritarė Kretingos rajono taryba, nusprendusi, kad dviem specialistėms neįmanoma aprėpti tokio didelio darbo krūvio, kuris joms tenka.

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas paaiškino, kad labai dažnai vienai vadybininkių tenka dalyvauti turizmo mugėse, vykstančiose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, kur pristatomas mūsų rajonas. Taigi Turizmo informacijos centre belieka vienas žmogus ir, jei jis suserga, nėra kitos išeities, kaip užrakinti įstaigos duris.

„Gali dirbti 8 val. per dieną – kaip bedėliotume, be trečio darbuotojo neišsiversime, jei norime vystyti turizmo paslaugas“, – tarybos narius tąkart įtikinėjo V. Domarkas.

Jam pritarė ir Kretingos rajono meras Juozas Mažeika, patikinęs, kad dar vienas etatas Turizmo informacijos centre papildomai nekainuos – jis bus įsteigtas, perskirsčius vidinius resursus.

Vicemerės Danutės Skruibienės pastebėjimu, Turizmo informacijos centras vykdo aktyvią veiklą, dalyvauja tarptautiniuose projektuose, tad dar vienas vadybininkas yra būtinas.

Tačiau tarybos narys Vytautas Ročys, kuris yra Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos skyriaus vadovas, atkreipė dėmesį, kad darbuotojui privalo būti skirtos ne 2 išeiginės dienos per savaitę, o ne mažiau kaip 35 val. nepertraukiamo poilsio. „Tai yra pusantros paros. Jei reikia dirbti šeštadienį, galima gi išeiginę duoti pirmadieniais, yra įvairių darbo organizavimo formų“, – sakė V. Ročys, iš esmės pritaręs, kad, jei rajono gyventojai patiria naudos dėl aktyvaus turizmo vadybininkų darbo, galima šių darbuotojų skaičių ir didinti.

Šią savaitę „Pajūrio naujienoms“ V. Domarkas teigė, kad naujam specialistui parinkti bus skelbiamas konkursas. „Tikimės žmogaus, kuris išmanytų turizmą, būtų susipažinęs su mūsų rajono istorija ir lankomais objektais. Taip pat – kad mokėtų anglų kalbą, nes stebima, kad į mūsų rajoną atvažiuoja labai daug angliškai kalbančių turistų, ypač – vasarą“, – teigė V. Domarkas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas