Pajūrio naujienos
Help
2018 Gruodis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną-1°C debesuotumas 56 %
Naktį-5°C debesuotumas 27 %
Apklausa

„Pajūrio naujienos“ kviečia išrinkti 2018-ųjų Metų žmogų

Edita GLIOŽERIENĖ
Gintautas POGOŽELSKAS
Paulius VANIUCHINAS
Ričardas JOVAIŠA
Arvydas BALSEVIČIUS
Eugenija DANIUK
Nerijus GEDMINAS
Antanas BLUŽAS
Janina LUKAUSKIENĖ
Apklausa

Ar pritartumėte, kad Kretingos turgus būtų iškeltas prie vandens bokšto?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Juozas ŠAMONSKIS:

– Nemanau. Politikai susitaikys ir viską užmirš, tarytum nieko nė nebuvo. Šis erzelis naudingas patiems politikams – kažkas kažkam kažką nori įrodyti, o žmonėms iš to – šnipštas. Aš iš pradžių galvojau, kad Prezidentė – nė prie ko, ji vertinama Lietuvos, Europos Sąjungos bei pasaulio mastu. Bet dabar manau, kad ir ji yra įmerkusi uodegą, – be jos žinios niekas nevyksta. Lietuvoje suaktyvėjo politiniai žaidimai, bet gi taip ir turi būti: politikams reikia peštis – antraip būsi užmirštas.

Genovaitė SKIRBAUSKIENĖ:

– Nieko negalėčiau blogo pasakyti apie mūsų Prezidentę – jos žodis tvirtas. Tie, kurie „iš kaimo“, kaišioja jai pagalius ir provokuoja. Dabar manoma, kad valdžia krypsta į Landsbergio pusę. Bet man nuo tos politikos, kaip ir kitiems Lietuvos žmonėms, – nei šilta, nei šalta. Man ir gyventi tiek beliko. Bet apmaudu, kad mūsų žmonės dabar negerbia vienas kito, ne taip buvo prieškariu, kai augau tarp Kretingos žydų. Seniems žmonėms – išvis jokios pagarbos: valdžiai mes nerūpime, ji paliko mus išgyventi iš menkos pensijos, kaip nori.

Rokas RIEPŠAS:

– Pasakysiu jums atvirai – aš visiškai nežiūriu televizoriaus, o ir politika nesidomiu. Kai mokiausi mokykloje, buvo privaloma domėtis politika, tuo, kas vyksta Lietuvoje. Bet šiandien man nesuprantama, kas ten – viršūnėse – verda, perdaug nė nesistengiu suprasti. O kam? Lietuvoje perspektyvų nematau, svarstau galimybę emigruoti.

Pranas VAIŠNORAS:

– Seku naujienas. Negerai, kad nėra Lietuvoje politinės kultūros, išskyrus Prezidentę – ji iškyla viršum tų, kurie riejasi. Ji kovoja už Lietuvos žmonių interesus, – ir aš galvoju, kad prieš artėjančius prezidento rinkimus specialiai visaip ją derglioja. Gal netgi vykdoma speciali puolimo kampanija. Galėtų gi visi politikai susitelkt ir dirbti vardan tos Lietuvos, kuri dar pasiliko. Antraip mes, senieji, išmirsime, o jaunosios Lietuvos nė nebeliks.

Kalbino Irena ŠEŠKEVIČIENĖ, fotografavo Darius Šypalis


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas