Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną-8°C debesuotumas 6 %
Naktį-12°C debesuotumas 31 %
Apklausa

Ar registruoti, bet ilgus metus nebegyvenantieji savivaldybėje turėtų rinkti jos valdžią?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Bronė ŠLIMIENĖ:

– Kodėl ne? Mugėje pabuvojau ir prieš šias Velykas. Nustebau, kiek visko daug ir gražaus. Žmonės pirko kumpius, sūrius, pyragus, kokių tikriausiai parduotuvėje nebūtų gavę. Man akys kliuvo daugiausia už amatininkų darbų. Mugės yra gera galimybė įsigyti malonių dalykų, ypač, kai ieškai dovanų. Tik kad kainos ne taip kandžiotųsi.

Danutė GUŽAUSKIENĖ:

– Man mugės nėra aktualu, nes gyvenu atokiau, Bajoruose. Bet nesakau, kad jų nereikia, juk negaliu kalbėti už visus, žinau, kad yra žmonių, kurie mugių labai laukia ir vertina. Aš dažniausiai jose apsilankau per Kretingos miesto šventę, kuri vyksta vasarą. Mat tuo pat metu Kretingos centre organizuojama ir daugiau gerų renginių.

Monika SIMONAVIČIŪTĖ:

– Esu iš Salantų, į Kretingoje organizuojamas muges atvažiuoju ne taip dažnai. Tačiau manau, jog vietiniai ypač turėtų džiaugtis, kad mugių daugėja. Po prekybos centrus galime vaikščioti ir ten pirkti kad ir kasdien, o mugėse – įdomiau, čia kitokios prekės, pradedant maisto produktais, baigiant meno dirbiniais.

Alvaidas LUKAUSKAS:

– Stengiuosi ateiti į visas muges. Miestui jos tarsi suteikia gyvybingumo. Smagu susitikti pažįstamų, kaimynų, su prekeiviais dėl kainų pasiderėti. Kaskart ir nusiperku ką nors įdomesnio, skanesnio, ko tuo metu noriu. Patiktų, kad mugių Rotušės aikštėje būtų dažniau, ne tik prieš didžiąsias metų šventes.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas