Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną1°C debesuotumas 90 %
Naktį-3°C debesuotumas 3 %
Apklausa

Ar reikėtų mokyklose mokiniams uždrausti mobiliuosius telefonus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Metimo į krepšį varžybų dalyviai ir organizatoriai

Kretingos sporto mokyklos salėje įvyko rajono ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių sporto žaidynių renginys – metimo į krepšį varžybos, kurias suorganizavo lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ pedagogų komanda ir kuriose varžėsi vaikai iš 10 rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

Susirinkusiuosius pasveikino futbolo ir krepšinio kamuoliais persirengusios auklėtojos Vaida Adomavičienė ir Agnė Stuopelienė, lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktorė Zita Domarkienė, sėkmės varžantis dėl taikliausio metiko titulo linkėjo ir rajono Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Pocienė.

Kiekvieną ugdymo įstaigai atstovavusią komandą sudarė po 5 berniukus ir mergaites, kiekvienas komandos narys iš pasirinktos pažymėtos vietos kamuolį į krepšį mėtė 2 min.

Teisėjai „Ąžuoliuko“ auklėtoja Ieva Tamašauskienė, logopedė Gitana Domarkienė ir Kretingos sporto mokyklos krepšinio treneris Vytautas Šližius, atidžiai stebėję vaikų metimus, fiksavę ir susumavę rezultatus, paskelbė nugalėtojus. Taikliausia metimo į krepšį komanda paskelbta lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ komanda, kamuolį į krepšį įmetusi 101 kartą. Lopšelio-darželio „Pasaka“ komanda surinko 83 taškus, Rūdaičių mokykla – 80. Nominacija „Taikliausias dalyvis“ atiteko „Pasakos“ auklėtiniui Dovydui Latviui.

Varžybų nugalėtoja – lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ komanda

„Stengėsi visi vaikai. Pagauti varžybų dvasios, norėjo pasirodyti kuo geriau, sportavo, tad iš tiesų galima sakyti, kad visų darželių komandos yra laimėtojos. Matėsi, kad vaikai yra atsakingi už savo komandą, palaikė vienas kitą. O tai labiausiai ir džiugina“, – apibendrindamas varžybų rezultatus kalbėjo treneris V. Šližius.

Kamuolio metimo į krepšį varžybos yra vienas priešmokyklinio ugdymo vaikų Sportinių žaidynių renginių.

Priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos turi galimybę dalyvauti estafečių „Linksmi ir vikrūs“, futbolo „5x5“, šaškių varžybose. Sportinių žaidynių varžybose gali dalyvauti visos rajono mokyklos, vykdančios priešmokyklinio ugdymo programas. Žaidynėmis siekiama paskatinti kuo daugiau vaikų sportuoti, formuoti mokyklų bendruomenių teigiamą požiūrį į kūno kultūrą, skatinti prigimtinį vaikų poreikį judėti, sudominti sportine, fiziškai aktyvia veikla, populiarinti įvairias sporto šakas, organizuojant sporto varžybas.

Žaidynes organizuoja rajono Švietimo skyrius, partnerė – Kretingos sporto mokykla. Sportinių žaidynių varžybas organizuoja ir vykdo vis kita ugdymo įstaiga.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas