Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną11°C debesuotumas 70 %
Naktį4°C debesuotumas 86 %
Apklausa

Ar pamenate dabartinės valdžios rinkiminius pažadus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos teisme – nauja teisėja

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Naujienos
  • 2018-03-30
Naujoji Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmų teisėja Kristina Vorienė

Šią savaitę Prezidentūroje įvykusios ceremonijos metu Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl 6 naujų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas. Tarp jų – ir Kristina Vorienė, kuri tapo Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmų teisėja.

K. Vorienė pasidžiaugė, kad naujoje darbovietėje buvo pasitikta šiltai ir draugiškai, ir prisipažino, kad iki šiol Kretinga jai, mažeikiškei, buvo visiškai nepažįstama. „Kol kas žinau, tik kaip atvažiuoti į darbą“, – su šypsena sakė K. Vorienė.

Nors ji kol kas tik apsipranta su naujomis pareigomis, tačiau darbas teisme K. Vorienei gerai žinomas – iki šiol ji 10 metų dirbo teisėjo padėjėja Mažeikių rajono apylinkės teisme.

„Dirbant teisėja, teks daugiau atsakomybės. Be to, dabar tiesiogiai bendrausiu su proceso dalyviais, kai teisėjo padėjėjams tenka dirbti su jau surinkta bylos medžiaga“, – teigė K. Vorienė.

K. Vorienė prisipažino jau mokykloje svajojusi apie darbą teisės srityje ir to kryptingai siekė – Mykolo Romerio universitete įgijo teisės bakalauro ir teisės magistro kvalifikacinius laipsnius, po studijų dirbo teisininke privačioje įmonėje, vėliau – savivaldybėje, kol gyvenimo kelias ją atvedė į teismą.

Lietuvos visuomenės pasitikėjimas teismais nuolat auga, galima sakyti, kad tam didelės įtakos turi ir apylinkės teismų teisėjų darbas, nes su jais susiduria daugiausiai žmonių.

„Man atrodo, kai žmogus sąžiningai dirba, tai matosi. Sunku pasiekti, kad visi byloje dalyvaujantys asmenys teismo sprendimu būtų patenkinti, kartais žmonės vienaip supranta faktinę situaciją, o kitaip ji įvertinama teisiškai. Jei teisėjas pasieks sprendimą, kuris bus aiškus visoms pusėms, tai ir didins visuomenės pasitikėjimą teismu“, – savo mintimis pasidalijo K. Vorienė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas