Pajūrio naujienos
Help
2019 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną8°C debesuotumas 22 %
Naktį0°C debesuotumas 12 %
Apklausa

Ar esate patenkinti Savivaldybės valdžios rinkimų rezultatais?ū

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Margas mūsų savaitgalis“, – pastarosiomis dienomis užfiksuotus įvykius apibendrino Kretingos rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Tomas Mikelkevičius. Jo teigimu, pastebima nauja tendencija – atšilus orams, asmenys nevengia viešai vartoti alkoholio. Vien per savaitgalį išaiškinta beveik 10 tokių asmenų.

„Atrodo, toks mažmožis – atsigerti alaus parke. Tačiau už tai, kad viešai vartojamas alkoholis arba asmuo, būdamas girtas, pasirodo viešoje vietoje, gresia didžiulės baudos: pirmą kartą – 20–100 Eur bauda, o nusižengus dar kartą vienerių metų laikotarpyje – 100–200 Eur bauda. Taigi policija netoleruos girtavimo viešose vietose.“, – įspėjo T. Mikelkevičius.

Jis paaiškino, kad dėl alkoholio vartojimo viešoje vietoje įkliuvus ne vieną kartą, asmeniui taip pat gali būti paskirta auklėjamojo poveikio priemonė – įpareigojimas dalyvauti programose, mokančiose atsisakyti priklausomybių. „Jei alkoholis vartojamas renginyje arba į jį ateinama būnant girtam, tokiam asmeniui gali būti net uždrausta tam tikrą laiką lankytis renginiuose“, – teigė T. Mikelkevičius.

Jis pasidžiaugė, kad neblaivių asmenų daromiems pažeidimams nėra abejinga ir visuomenė – penktadienio vakarą Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą apie tai, kad automobilį „Opel Astra“ vairuoja galimai neblaivus žmogus.

„Policija reagavo greitai – nereikėjo nė 5 min, kad pareigūnai atvyktų į vietą, tačiau visvien nespėjome. Ankštakių kaime automobilis jau buvo nuvažiavęs nuo kelio, trenkęsis į betoninį stulpelį ir apgadinęs kelio ženklą. Vairuotojas yra kretingiškis (gimęs 1973 m.), jam nustatytas 1,58 prom. girtumas, o automobilio nebesuvaldė kelio Kretinga–Rūdaičiai sankryžoje“, – paaiškino T. Mikelkevičius.

Pasak jo, policija ir toliau didelį dėmesį skirs pėsčiųjų daromiems pažeidimams. Vien per praėjusią savaitę Kretingos rajono keliuose buvo išaiškinti 84 pėsčiųjų padaryti pažeidimai.

„Dar viena tendencija – automobilių keleiviai, ypač – sėdintys galinėse sėdynėse, nesegi saugos diržų“, – teigė T. Mikelkevičius, paraginęs žmones labiau rūpintis savo saugumu.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas