Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną12°C debesuotumas 19 %
Naktį6°C debesuotumas 52 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Komandos ir renginio organizatoriai nusifotografavo su vaikų bičiuliu Policijos komisariato simboliu Amsiu.

Kretingos sporto mokykloje 8-ą kartą įvyko prevencinis renginys „Draugaukime“, kuriame tradiciniame krepšinio turnyre „3x3“ jėgas išmėgino įvairių institucijų komandos.

Kretingos policijos komisariato Veiklos skyriaus vadovas Ričardas Kačinas pajuokavo, kad per tiek metų sunku ir susigaudyti, kas šį renginį, skirtą Lietuvoje skelbiamai akcijai „Savaitė be patyčių“, organizuoja – komisariatas, Sporto mokykla ar rajono Švietimo skyrius. „Ateina laikas, ir visi žinom, kad tokios varžybos bus“, – „Pajūrio naujienoms“ sakė jis.

Anot Sporto mokyklos direktoriaus Remigijaus Malakausko, palyginus su ankstesniais metais, komandų skaičius išaugo. Džiugu, kad kamuolį į krepšį jau mėto nebe vien moksleiviai, kaip anksčiau, bet ir jų tėvai, taip pat vietos bendruomenių atstovai. Pernai varžybose dalyvavo 9 komandos, o šiemet – 12-a. Tai: Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių, dvi Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Vydmantų gimnazijos, Darbėnų, Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro, Kretingos policijos komisariato, Kretingos Marijono Daujoto ir Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinių mokyklų, Palangos pasienio užkardos pareigūnų ir Kretingos rajono savivaldybės administracijos komandos. Pastaroji tokiose varžybose į krepšinio aikštelę išbėgo pirmąkart.

Prieš prasidedant renginiui, visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir skatinamaisiais prizais, o nugalėtojai ir komandos prizininkės – Policijos komisariato taurėmis bei Sporto mokyklos įsteigtais medaliais, Švietimo skyriaus prizais.

Pirmoji vieta pripažinta „Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-I“ komandai (Kornelijui Stonkui, jo tėvui Salvijui Stonkui ir Edgarui Daniui); II v. – Policijos komisariato komandai (Kęstučiui Monkui, Nerijui Stonkui ir Daliui Daukantui); III v. – „Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos“ komandai (Andriui Rimai, Pijui Daukontui ir mokytojui Pauliui Mikaločiui).

---

Krepšinio turnyro „Draugaukime“ rezultatai: pusfinaliai – „Marijono Daujoto pagr. m-kla“ – „Jurigo Pabrėžos univ. gimn.-I“ – 9:13; „Darbėnų gimn.“ – „Kretingos r. policijos komisariatas“ – 2:11; finalai – dėl III v. – „Marijono Daujoto pagr. m-kla“ – „Darbėnų gimn.“ – 10:9; dėl I v. – „Jurgio Pabrėžos univ. gimn.-I“ – „Kretingos r. policijos komisariatas“ – 9:3.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas