Pajūrio naujienos
Help
2019 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną8°C debesuotumas 22 %
Naktį0°C debesuotumas 12 %
Apklausa

Ar esate patenkinti Savivaldybės valdžios rinkimų rezultatais?ū

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Dziudo sporto klubo „Ardonas“ sportininkai: (iš kairės) Matas Budreckis, bronzos laimėtojas Manfredas Nomgaudis, treneris Erikas Cchovrebovas ir Elijus Nomgaudis.

Uostamiestyje įvyko Klaipėdos miesto jaunučių čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Šiose varžybose dalyvavo 13-a Palangos dziudo klubo ir Kretingos dziudo sporto klubo „Ardonas“ sportininkų.

Tarp jų varžybose pirmą kartą savo jėgas išbandė 10 „Ardono“ klubo sportininkų, kurie, trenerio Eriko Cchovrebovo teigimu, susipažino su varžybų atmosfera, stebėjo kitų Lietuvos miestų dziudo atstovų bei užsienio sportininkų kovas.

Jauniausias komandos narys Edgaras Poliščiuk (gim. 2011 m.) svorio kategorijoje iki 22 kg įveikė vieną varžovą, bet dviejose kovose pralaimėjo vyresniems už jį priešininkams. Edgaras užėmė III v. ir iškovojo bronzos medalį bei diplomą.

Šiose varžybose dalyvavęs Rokas Kraniauskas (gim. 2008 m.) svorio kategorijoje iki 38 kg dėl III v. kovojo prieš savo komandos narį Manfredą Nomgaudį (gim. 2007 m.). Šį sykį pajėgesnis buvo Manfredas, kuris ir pasipuošė bronzos medaliu. Abu sportininkai – naujokai, neseniai pradėję lankyti dziudo treniruotes pagal neformaliojo vaikų švietimo ugdymo programą.

Herkus Kiauda ir Ignas Martišius (gim. 2010 m.) svorio kategorijoje iki 30 kg kovojo trijose kovose ir vieną jų gražiu metimu laimėjo, tačiau to neužteko, kad šie sportininkai užliptų ant apdovanojimo pakylos – Herkus ir Ignas liko septinti.

Elijus Nomgaudis (gim. 2008 m.) svorio kategorijoje iki 29 kg ir Matas Budreckis (gim. 2008 m.) svorio kategorijoje iki 35 kg drąsiai žengė ant tatamio, bet laimėti pirmąją kovą pritrūko sėkmės, tad vaikinai iš tolimesnių kovų pasitraukė.

Arnas Motiejaitis (gim. 2010 m.) svorio kategorijoje iki 27 kg pirmoje kovoje susitiko su ukmergiškiu, kuris, kovai įpusėjus, buvo pranašesnis, dėl to Arnas į tolimesnį etapą nepateko. Drąsiai savo kovos laukęs Kajus Andriekus (gim. 2007 m.) svorio kategorijoje +50 kg susitiko su pajėgiu šiauliečiu ir kovą pralaimėjo.

Palangos ir Kretingos dziudo klubo „Ardonas“ komanda

Klaipėdos miesto jaunučių čempionate dalyvavo ir jaunoji dziudo sportininkė Auksė Martišiūtė (gim. 2008 m.), kuri kovojo svorio kategorijoje iki 44 kg. Burtai lėmė, kad Auksei teko kovoti prieš ne pirmą kartą varžybose dalyvavusią sportininkę iš Kauno dziudo klubo, – ji ir tapo šių varžybų čempione mergaičių grupėje.

Kiti klubo sportininkai jau yra dalyvavę dziudo varžybose Plungėje, Alytuje, Elektrėnuose, tačiau varžybose Klaipėdoje triumfuoti nepavyko. Arėjus Milkintis (gim. 2010 m.) svorio kategorijoje iki 27 kg ir Leonardas Farah (gim. 2009 m.) svorio kategorijoje iki 30 kg įveikė po vieną varžovą, atlikę techniškus metimus, kurie buvo įvertinti „ippon“ taškais – paskelbus šį vertinimą, kova baigiama, ir kovos veiksmą atlikęs kovotojas laikomas laimėtoju. Arėjas, laimėjęs pirmąją kovą, turėjo dar keletą kovų, tačiau, kaip ir Leonardas, prizinių vietų neiškovojo. Aleksandras Lukaitis (gim. 2008 m.) savaitę prieš Klaipėdos miesto jaunučių čempionatą dalyvavo kitose varžybose Alytuje. Šiose varžybose jaunasis sportininkas išbandė savo jėgas svorio kategorijoje iki 27 kg ir iškovojo bronzos medalį, tačiau Klaipėdoje berniukų grupėje svorio kategorijoje iki 29 kg Aleksandrui sėkmės pakartoti nepavyko.

Klaipėdos miesto jaunučių čempionate iš viso dalyvavo 230 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų ir užsienio. Treneris Erikas Cchovrebovas pasidžiaugė pasiektais rezultatais ir savo auklėtinių drąsa bei noru tobulėti.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas