Pajūrio naujienos
Help
2018 Liepa
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną25°C debesuotumas 63 %
Naktį14°C debesuotumas 5 %
Apklausa

Ar jums buvo įdomu, kas vyko per V. Putino ir D. Trumpo susitikimą Helsinkyje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar jums svarbu, kas kandidatuos į rajono merus?

  • Gat­vės in­ter­viu
  • 2018-03-16

Algirdas GEDVILAS:

– Kiekvienas Kretingos pilietis turėtų būti neabejingas naujiems kandidatams į mero vietą. Man svarbiausia, kad naujasis meras nebūtų prastesnis už dabartinį. Kas beateitų į šį postą, turiu pasiūlymą: prie Savivaldybės pastato tegu pritvirtina užrakinamą dėžutę, į kurią gyventojai galėtų įmesti savo klausimus arba idėjas, kaip išspręsti vieną ar kitą rajono problemą.

Eglė DOBROVOLSKIENĖ:

– Kol kas nežinau nė vieno kandidato būsimuose rinkimuose, tačiau balsuočiau tik už ūkišką merą, kuris dirbtų dėl visų gyventojų gerovės. Nepatinka man, kad Kretingoje griebiamasi dešimtmečius trunkančių grandiozinių statybų, šią vasarą nepatiko miesto centre esantys vaizdą gadinantys ne gėlynai, o greičiau žolynai. Rotušės aikštė galėtų būti gražiau tvarkoma

Ona PETRAUSKIENĖ:

– Pastaruoju metu labiau tenka skaityti apie tai, kokios gėdingos košės verda Lietuvos Seime. O kandidatais į Kretingos merus kol kas nesidomiu, nes iki kitų metų, kol vyks rinkimai, laiko yra daug. Su dabartiniu Kretingos meru neteko susidurti. Tiesa, kai šiemet išgyvenome gaisrą, kai išdegė namų virtuvė ir viskas, kas joje, Savivaldybė ir bažnyčia daug padėjo.

Rasa MOZŪRAITYTĖ:

– Girdėjau, kad dabartinis meras Juozas Mažeika daugiau žada nebekandidatuoti. Viešojoje erdvėje jau yra sušmėžavusios kelios įvairioms politinėms partijoms priklausančių galimų kandidatų pavardės. Įsivaizduoju, kad bus ir daugiau, iš ko rinktis. Svarstysim. Svarbiausia, kad naujasis meras būtų šiuolaikiškas, atviras naujovėms, bendrautų su jaunimu.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas