Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną-8°C debesuotumas 6 %
Naktį-12°C debesuotumas 31 %
Apklausa

Ar registruoti, bet ilgus metus nebegyvenantieji savivaldybėje turėtų rinkti jos valdžią?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Lukas BALTRIMAS:

– Kokie tie priekabiavimo skandalai? Nieko apie juos nežinau, negirdėjau. Aš apskritai nežiūriu televizijos, nes nieko gero nerodo. Dauguma mano draugų retai kada įsijungia. Visi turim kompiuterius, ko nors įdomaus iš užsienio dažniausiai parsisiunčiam. O Vasario 16-ąją Kretingoje bus organizuojama eisena. Gal ir reikės dalyvauti.

Vijoleta PILUCKIENĖ:

– Man atrodo, kad problemos iškyla tada, kada iškyla, jokio skirtumo, ar prieš šventę, ar po. Ne paslaptis, kad, ypač sovietmečiu, vyrai neva juokais mėgdavo pliaukštelėti kolegėms. Galvodavo, kad joms tai labai patinka. Aš palaikau tą jaunų moterų kartą, kuri priekabiautojus pastatė į vietą. Tik nesuprantu, kodėl taip ilgai reikėjo delsti?

Rimvydas ŠAKINIS:

– Ką tik buvau kanceliarinių prekių parduotuvėje, pirkau visokių priemonių – Vydmantų seniūnijoje, kurioje dirbu seniūnu, kursim karpinius, vėliavėles, puošim administracinį pastatą, aplinką, linksmai švęsim valstybės atkūrimo 100-metį, koncertuosim, virsim šiupininę. O į tokius skandalus aš nekreipiu nė dėmesio, man jie neįdomūs. Juolab kad gali būti lazda šiek tiek perlenkta.

Eglė STONČAITĖ su dukra Eitvile:

– Tai neturi nieko bendro – žmonėms patiems reikia mokėti atskirti, kur problemos, o kur šventės. Tai, kas apie priekabiavimus paskleista viešojoje erdvėje, Vasario 16-osios laukimo man negožia. Tiesą sakant, mes šeimoje dar nežinom, kaip susidėlios darbai, ką veiksim tą dieną. Gal kokių koncertų pasiklausysim, filmų pasižiūrėsim.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas