Pajūrio naujienos
Help
2019 Vasaris
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe181522
Še291623
Se3101724
Orų prognozė
Dieną6°C debesuotumas 2 %
Naktį2°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar Lietuvos žmonės, kurių nepažįsti, tau yra geri?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Įkvepianti pažintis – su aktoriumi Roku Petrausku

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Kultūra
  • 2018-02-02
„Apskritojo stalo“savanorė Agnė Dubinskaitė pasidžiaugė, kad kartu su aktoriumi Roku Petrausku pavyko sukurti šiltą renginio atmosferą.

Šių metų motyvacinis seminaras jaunimui „Drymų organaizeris“ startavo susitikimu su aktoriumi ir muzikantu Roku Petrausku, kuris populiariame TV seriale „Moterys meluoja geriau“ vaidina Ryčką. Organizatoriai žada, kad įkvepiančių susitikimų su žinomais žmonėmis, skatinančiais siekti savo tikslų, bus ir ateityje.

„Drymų organaizerį“ surengė Kretingos rajono jaunimo nevyriausybinių organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“. Jos prezidentė Brigita Barkauskaitė-Tamašauskė pasidžiaugė, kad susitikime su R. Petrausku dalyvavo daugiau kaip 70 jaunuolių, o norinčiųjų buvo dar daugiau, tačiau dėl vietos stokos nebebuvo galima visų sutalpinti.

„Šiemet nusprendėme išbandyti organizacijos jėgas ir „Drymų organaizerį“ organizuoti vakare. Šiuo tikslu iš anksto buvo sugalvotas viešinimo planas, kad pasiektume didžiąją dalį auditorijos. Po tokio gausaus jaunimo dalyvavimo dabar drąsiai galime sakyti, kad iki šiol organizuoti renginiai pamokų metu bus perkelti į popamokinį laiką“, – kalbėjo B. Barkauskaitė-Tamašauskė, pasidžiaugusi biuro narės, atsakingos už viešuosius ryšius, Giedrės Ringytės darbu.

Padovanojo gerų emocijų

Organizuojant susitikimą su R. Petrausku, buvo pasitelkti ir savanoriai. Viena jų – Agnė Dubinskaitė, kuri buvo ir renginio vedėja, pasakojo, kad R. Petrauskas jai sudarė nuoširdaus ir paprasto žmogaus įspūdį, nesistengiančio slėptis po kauke.

„Renginio metu jaučiausi patogiai, nes jaučiau, kaip palaiko mane pats Rokas. Man patiko tiek vesti, tiek klausytis pašnekovo, nes viskas vyko natūraliai. Atsakydamas į mano klausimus, Rokas kalbėjo labai plačiai, tad net neprireikė papildomų klausimų, – įspūdžiais pasidalino A. Dubinskaitė. – Kai paklausiau Roko, kokia jo nuomonė apie šiuolaikinį jaunimą, jis teigė, jog mes pakeisime pasaulį, jog mūsų karta yra tikra jėga.“

A. Dubinskaitei įsiminė ir R. Petrausko mintys apie tai, kaip jaunimui suvaldyti jaudulį. „Rokas atsakė, jog jaudulys – pats gražiausias jausmas. Ir, kita vertus, nereikia bijoti, nes iš savęs pasijuokti turėtų mokėti kiekvienas“, – pasakojo A. Dubinskaitė.

Pažintis su R. Petrausku paliko įspūdį ir savanorei Algimantei Pauliukaitei. „Jaučiausi puikiai – po renginio esu pilna geru emocijų lyg būčiau išklausiusi neformalią paskaitą, kuri buvo labai naudinga“, – sakė ji.

Merginai pritarė ir kitas renginio savanoris Vygantas Šeputis: „Tokiame renginyje buvau ne pirmą kartą, bet pirmą kartą kaip savanoris. Viskas buvo puiku, visi buvo gerai nusiteikę ir linksmi.“

Jau planuoja kitą susitikimą

B. Barkauskaitė-Tamašauskė atskleidė, kad jau planuojamas ir kitas „Drymų organaizerio“ renginys, kuris turėtų įvykti rugsėjo viduryje.

„Vis dar svarstome, kas galėtų būti mūsų svečias. Jaunimas pateikia gausybę idėjų, su kuo norėtų susipažinti, tik susidūrėme su iššūkiu, kaip prisikviesti įžymius asmenis iš kito Lietuvos krašto. Paprastai niekas nenori gaišti laiko ir leistis iš Vilniaus į Kretingą dėl poros valandų, todėl ir užmokesčio sumos šokteli aukščiau proto ribų“, – sakė B. Barkauskaitė-Tamašauskė.

Anksčiau rengtuose „Drymų organaizerio“ susitikimuose jau dalyvavo: 2016 metais – aktorius Giedrius Savickas ir humoristas Olegas Šurajevas, 2017 metais – aktorė Skaistė Anusevičiūtė bei žurnalistas Andrius Užkalnis.

Pasak B. Barkauskaitės-Tamašauskės, visų susitikimų tikslas – motyvuoti 14-35 metų žmones gyventi įdomų gyvenimą, siekti savo tikslų, surasti tokią veiklos sritį, kuri geriausiai padėtų atskleisti saviraišką.

„Todėl, kai 2016 metais kilo idėja surengti motyvacinį seminarą jaunimui, ilgai galvojame pavadinimą, nes juo norėjome išreikšti neformalumo, jaunatviškumo ir svajingumo pojūtį“, – sakė „Apskritojo stalo“ vadovė B. Barkauskaitė-Tamašauskė, kuri jaunimą, norintį prisidėti prie organizuojamų veiklų, kviečia rašyti el. paštu askretinga@gmail.com .


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas