Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną-8°C debesuotumas 6 %
Naktį-12°C debesuotumas 31 %
Apklausa

Ar registruoti, bet ilgus metus nebegyvenantieji savivaldybėje turėtų rinkti jos valdžią?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rima VALATKIENĖ:

– Akivaizdu, kad savo valstybės nepriklausomybę lietuviai pamini be didelio džiugesio. Gal kad daugelis nekaip jaučiasi dvasiškai, kad slegia dideli mokesčiai ir didelės produktų kainos, o algos – mažos. Vasario 16-ąją yra ir mano tėčio gimtadienis. Prie stalo paprastai susirinksime visa šeima, o sveikindami juokaujame, kad, gimęs tokią istorinę dieną, jis yra dvigubai nepriklausomas.

Algirdas VIRŠILAS:

– Pats labai mėgstu gaminti, panorėjęs pats išsikepu ir tortą. Vasario 16-ajai kokį nors gal taip pat reikės išsikepti. Nesugalvojau dar, bet gal specialiai papuošiu jį kokiais nors tai progai tinkančiais simboliais, o gal gerai bus ir be jų, juk daug svarbiau šventė širdy, o ne ant stalo. Ką čia naujo sugalvosi? Tikriausiai per televizorių parodys kokių nors koncertų, gal išeisiu į miestą pasidairyti.

Bronislava DIMGAILIENĖ:

– Žinoma, kasmet šiokią dieną pagalvoju, kokia tai svarbi data Lietuvai. Girdėjau, kad Kretingoje organizuos žmonių eiseną. Taip pat skaičiau, kad kai kuriems tai primena priverstinius sovietmečio paradus. O man neprimena. Juk žmonių dvasia dabar yra visai kitokia. Jeigu tik leistų sveikata, pati tokioje eisenoje dalyvaučiau. Teks būti namie, ir tiek.

Stasys TRIBUIŠIS:

– Esu „bočius“ iš Pasvalio, Vasario 16-ąją žadu paminėti Vilniaus įgulos karininkų ramovėje organizuojamame saviveiklininkų renginyje. Ši diena yra nacionalinė visų mūsų šventė. Šaunu, kad kretingiškiai žygiuos eisenoje, bet nustebau, kad kai kurie pedagogai kelia klausimą, ar reikia jiems už darbą tą dieną apmokėti. O kur jų pilietiškumo jausmas? Kur patriotizmo pavyzdys jaunajai kartai?

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas