Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną-8°C debesuotumas 6 %
Naktį-12°C debesuotumas 31 %
Apklausa

Ar registruoti, bet ilgus metus nebegyvenantieji savivaldybėje turėtų rinkti jos valdžią?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Sausio 26-28 dienomis Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre įvyko kasmetinė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2018“, kurios šūkis – „Keliauk kitaip!“ Joje buvo pristatytos ir mūsų krašto turizmo galimybės.

Parodoje „Adventur“ viešėjo ir rajono meras Juozas Mažeika, su mūsų rajono turizmo ištekliais parodos lankytojus supažindino turizmo vadybininkė Rita Beržanskienė.

Kretingos turizmo informacijos centro turizmo vadybininkės Ritos Beržanskienės pastebėjimu, kaip ir kiekvienais metais, dėmesio sulaukė Klaipėdos regiono stendas, kuriame šūkiu „Atrask kitokį Lietuvos pajūrį!“ savo turizmo išteklius, be Kretingos rajono, pristatė Klaipėdos, Neringos, Palangos miestai, Šilutės, Klaipėdos ir Skuodo rajonai. Šiais metais Klaipėdos regiono stendas lankytojams paruošė staigmeną – galimybę susiverti šimtmečio laimės apyrankę.

Kretingos rajono turizmo informacijos centras lankytojams pristatė patraukliausias rajono lankytinas vietas, naujausius turizmo ir pramogų objektus, edukacines programas, taip pat suteikė visą reikalingą informaciją ir atsakė į lankytojų klausimus, nemokamai dalino turistinius informacinius leidinius. Mažieji parodos lankytojai buvo vaišinami Kretingos dvaro saldaininės saldainiais, kuriuos pagamino Asta Norvaišienė.

„Kretingos rajonas darosi vis patrauklesnis turistams, kurie domisi ne tik paveldu ir istorija, tačiau ir aktyviomis pramogomis“, – teigė R. Beržanskienė.

Tokių pramogų pasirengę suteikti parodoje pristatyti laisvalaikio ir sveikatinimo centras „Atostogų parkas“, poilsio ir pramogų kompleksas „HBH Palanga“, pramogų parkas „Malūnų kaimas“ bei jo pašonėje šių metų gegužės mėnesį duris atversiantis modernus vandenlenčių parkas.

Kretingos rajono turizmo informacijos centras, rengdamasis naujam turizmo sezonui, mūsų rajono turizmo galimybes taip pat pristatys kaimyninėse šalyse įvyksiančiose tarptautinėse turizmo parodose: vasario 2-4 dienomis parodoje „Balttour 2018“ Rygoje, vasario 9-11 dienomis parodoje „Tourest 2018“ Taline, balandžio 4-7 dienomis parodoje „Otdych 2018“ Minske.

Tarptautinė paroda „Adventur“ rengiama nuo 2013 m. ir tapo didžiausiu specializuotu tarptautiniu turizmo renginiu Baltijos šalyse. Per šešerius metus parodos dalyvių skaičius išaugo 150 proc., lankytojų skaičius – per 80 proc. Šiais metais parodoje dalyvavo daugiau negu 350 dalyvių iš 30 pasaulio šalių. Pirmą kartą prisistatė Bulgarija, Egiptas, Estija ir Kuba. Dalyvavo 54 Lietuvos miestai ir regionai, kaimo turizmo, SPA, sveikatingumo turizmo atstovai.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas