Praėjusį savaitgalį „Kretingos“ krepšininkai pratęsė kovas Regionų krepšinio lygoje (RKL) ir pirmą kartą šį sezoną per savaitgalį patyrė du pralaimėjimus. Su 13 pergalių ir 7 pralaimėjimais „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė smuktelėjo į IV turnyrinės lentelės poziciją.

Sausio 19 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė namuose 83:95 (18:27; 19:18; 23:27; 23:23) turėjo pripažinti lygos lyderių „Gargždų SC“ (19 pergalių, 1 pralaimėjimas) pranašumą. Gargždiškiai, pasinaudoję kretingiškių gynybos klaidomis, jau I kėlinyje įgijo 9 taškų persvarą (9 min. 14:23), o II kėlinyje komandas skyrė ir 17 taškų (17 min. 28:45). Trečiame kėlinyje kovingumą pademonstravę „Kretingos“ krepšininkai keletą kartų sumažino skirtumą iki 5 taškų, bet gargždiškiai į tai atsakydavo savu spurtu ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Tadas Maželis – 24, Aidas Viskontas – 17, Linas Jonuška – 15, Rytis Zabita – 13, Martynas Airošius – 9, Edgaras Danys – 4, Šarūnas Stankus – 1, Henrikas Lubinas ir Petras Piekus.

Sausio 20 d. išvykoje 61:84 (17:21; 14:19; 15:22; 18:19) pralaimėta ir prieš Panevėžio „Bangenę-Aiverą“ (11 pergalių, 9 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai nuo varžovų pradėjo atsilikti nuo pat susitikimo pradžios, III kėlinyje varžovai susikrovė 19 taškų persvarą (24 min. 31:50), o per likusį laiką ją dar labiau padidino.

Kretingos „Kretinga“: Albertas Valiulis – 16, Martynas Airošius – 13, Rytis Zabita – 8, Linas Jonuška ir Edgaras Danys – po 6, Aidas Viskontas ir Šarūnas Stankus – po 5, Tadas Maželis – 4, Henrikas Lubinas – 1, Petras Piekus.

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais sausio 26 d. 19 val. namuose su „Šiaulių KA-ASKA-Grafų baldais“ (1 pergalė, 18 pralaimėjimų), o sausio 27 d. išvykoje susitiks su „Biržų KK-S“ (9 pergalės, 11 pralaimėjimų).