Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną18°C debesuotumas 100 %
Naktį10°C debesuotumas 10 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingiškis krepšininkas Edgaras Danys pateko į MKL „Žvaigždžių dienos“ rinktinę.

Kėdainiuose praūžė LIDL-MKL „Žvaigždžių diena 2018“, kurioje dalyvavo ir kretingiškiai – Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai. Į Kėdainių areną iš visos Lietuvos atvyko daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių. Tradicinėje LIDL-Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) šventėje „Taip krepšinį žaisti verta“, kuri dar vadinama lygos „Žvaigždžių diena“, jaunimas demonstravo savo sugebėjimus įvairiose krepšinio rungtyse, o rungtynėse susikovė geriausi lygos krepšininkai.

Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai irgi dalyvavo „Žvaigždžių dienos“ konkursuose.

LIDL „Bauduko“ konkurse Kretingai atstovavo Kantautas Kazbaraitis (treneris Arimantas Mikaločius) ir Faustas Zapalis (treneris Jonas Beniušis). Abiem dalyviams trūko nedaug, kad jie tarp 40 dalyvių patektų į finalą.

VIČI „Karavano“ konkurse, kuriame varžėsi 50 dalyvių, Kajus Kutelis užėmė III v., Eligijus Ruokis į finalinį 8-tuką nepateko. Abu vaikinus treniruoja Vytautas Šližius.

Kretingos sporto mokyklos atstovai, savo mokyklos garbę gynę įvairiuose „Žvaigždžių dienos“ konkursuose.

Į finalą nepateko ir konkurse „Vienas už visus ir visi už vieną“ dalyvavusi trijulė: Benas Montrimas (treneris A. Mikaločius), Ignas Andriuškevičius (treneris V. Šližius) ir Pijus Daukantas (treneris J. Beniušis).

Visą dieną vyko rungtynės tarp įvairaus amžiaus geriausių MKL čempionato žaidėjų. Jaunių grupės rungtynėse „Mėlynieji“ prieš „Geltonuosius“ Kretingos sporto mokykla turėjo atstovą A. Mikaločiaus auklėtinį Edgarą Danį. Edgaras žaidė už „Geltonųjų“ komandą, kuri pralaimėjo „Mėlyniesiems“.

Vaikus į šventę lydėjęs treneris A. Mikaločius teigė, jog šventė buvusi labai smagi. „Tokių labai reikia vaikinams, kurie sunkiai dirba, ir jų darbas yra įvertintas. Vykti į šventę atrinkome tuos krepšininkus, kurie sistemingai lanko treniruotes, noriai dirba, padeda po treniruočių“, – atrankos kriterijus įvardino treneris, pasidžiaugęs, kad jo auklėtinis Edgaras pateko į žvaigždžių rinktinę – vaikinui tai buvo paskutiniai metai, kai jis galėjo tapti MKL „Žvaigždžių dienos“ rinktinės nariu.

Turiningai praleidę dieną Kėdainiuose jaunieji krepšininkai sugrįžo į kasdienybę ir tęsia darbus, rengdamiesi kovoms krepšinio aikštėje.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas