Pajūrio naujienos
Help
2019 Sausis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 100 %
Naktį4°C debesuotumas 17 %
Apklausa

Ar reikėtų mokyklose mokiniams uždrausti mobiliuosius telefonus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pranciškonų gimnazijos tvenkinys yra viena populiariausių vietų, kur žiemą kretingiškiai renkasi pačiuožinėti, tačiau čia įrengti čiuožyklos neskubama. Kretingos miesto seniūnijos seniūnas Stanislovas Juknevičius paaiškino, kad įrengdami čiuožyklą nusižengtų įstatymams.

Klausimą, kodėl ant Pranciškonų gimnazijos tvenkinio nėra įrengta čiuožykla, iškėlė kūno kultūros mokytojas Rolandas Žiubrys.

„Būna, kad susirenka 50 ir daugiau vaikų, o ledas nėra nuvalytas. Žmonės pikti – yra sporto, kultūros skyriai, miesto seniūnija, bet visi tik sėdi šiltai ir, matyt, laukia, kol ledas nutirps, tada visai nieko daryti nebereiks. Ar negalėtų paimti žmonių iš Darbo biržos, kad ledą nuvalytų? Reiktų čiuožykloje įrengti ir apšvietimą – tegu tik juda, sportuoja jaunimas“, – kalbėjo R. Žiubrys.

Tačiau Kretingos miesto seniūnijos seniūnas Stanislovas Juknevičius paaiškino, kad čiuožykla neįrengiama dėl svarių priežasčių: „Yra griežtai draudžiama įrengti masines čiuožyklas ten, kur vandens gylis didesnis negu 1,5 metro. Toks ribojimas numatytas dėl saugumo, kad būtų išvengta nelaimės“, – sakė S. Juknevičius.

Žiemos sporto entuziastas ir miesto seniūnijos sporto organizatorius Raimundas Puškorius „Pajūrio naujienoms“ patvirtino seniūno žodžius ir prisipažino, kad savame tvenkinyje sezoną jau atidaręs.

„Bet kokiu atveju Pranciškonų gimnazijos tvenkinyje ledas masinei čiuožyklai dar būtų per plonas, – sakė R. Puškorius, turįs idėją, kokią išeitį būtų galima rasti uždraudus čiuožyklą įrengti ant vandens telkinių. – Kitąmet siūlysiu rajono merui ir savivaldybės administracijos direktoriui išbetonuoti arba išasfaltuoti aikštelę Paupio aikštyne. Šioje aikštelėje jau yra borteliai ir ten žiemomis galėčiau išlieti ledą – būtų vieša čiuožykla visiems.“

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas