Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną18°C debesuotumas 100 %
Naktį10°C debesuotumas 10 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Atjungęs“ šeimininką, iš namų nešė daiktus

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2018-01-16

Vakar Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmai paskelbė nuosprendį 30 metų Laimonui Kaufmanui – jau anksčiau 11 kartų teistas vyras pripažintas kaltu dėl plėšimo ir nuteistas terimuotu laisvės atėmimu 2 metams. Tai trečdaliu sumažinta bausmė, nes byla nagrinėta supaprastinto įrodymų tyrimo tvarka.

L. Kaufmanas pripažino savo kaltę ir dar teismo posėdžio pradžioje atsiprašė nukentėjusiojo – kretingiškio D. M. Vyrai vienas kitam paspaudė ranką ir susitaikė.

„Daugiau jokių nusikaltimų, – teismo salėje žadėjo L. Kaufmanas, o paklaustas, kaip toliau įsivaizduoja savo gyvenimą, tvirtino. – Išeiti, dirbti, gyventi su šeima.“

L. Kaufmanas teisme prisipažino 2017 metų liepos 10 d. nuėjęs į D. M. namus Kretingoje, Klaipėdos g., ir šiam trenkęs į veidą. Kol šeimininkas gulėjo apsvaigęs nuo smūgio, L. Kaufmanas iš jo namų išnešė televizorių, du telefonus, į laiptinę išvilko netgi skalbimo mašiną. Bendra visų pasisavintų daiktų vertė – 320 Eur.

Šeimininkas atsipeikėjo tik tada, kai pas jį atėjęs kaimynas pranešė, kad jo daiktus kažkas jau kieme pardavinėja.

Teisme L. Kaufmanas ir pats negalėjo paaiškinti, kas jam tąkart šovė į galvą. Tuo laiku jis su šeima, kurioje auga du mažamečiai vaikai, butą nuomojosi šalia esančiame daugiabutyje ir kaimynystėje gyvenusio nukentėjusiojo nepažinojo.

Jiedu susitiko atsitiktinai prie parduotuvės ir čia L. Kaufmanas, gurkšnodamas ką tik nusipirktą alų, su D. M. persimetė keliais žodžiais. O tuomet nekviestas ir neprašytas nusekė D. M. iš paskos ir taip atsidūrė jo namuose.

„Pusė skardinės alaus – nebuvau girtas, vairuoti būčiau galėjęs, bet gal kartu su raminamaisiais vaistais taip suveikė, kad nelabai ką ir atsimenu. Protarpiais tik. Atsimenu, kaip ėmiau televizorių, telefonus. Sako, smūgiavau į galvą – gali būti, neatsimenu“, – teisme pasakojo L. Kaufmanas, kuris nusikalto turėdamas neišnykusį teistumą.

Įsitikinęs, kad būdamas blaivus, nebūtų nusikaltęs, L. Kaufmanas teigė, kad išėjęs iš įkalinimo įstaigos jis gydysis nuo alkoholizmo. Kadangi visi pavogtieji daiktai buvo grąžinti nukentėjusiajam, civilinis ieškinys byloje nebuvo pareikštas.

Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmų nuosprendis dar gali būti skundžiamas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas