Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną14°C debesuotumas 6 %
Naktį9°C debesuotumas 89 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Klaipėdos regiono smiginio mėgėjai bei profesionalai sezono pabaigtuves surengė Kartenoje.

Švenčių išvakarėse Kartenoje susirinko smiginio mėgėjai bei profesionalai iš viso Klaipėdos regiono.

Čia įvyko Klaipėdos klubo „Smiginis LT“, Kretingos sporto klubo „Topas“ ir Kartenos smiginio mėgėjų sezono aptarimas, supažindinimas su 2017 m. žaidėjų individualiais ir komandiniais pasiekimais, apdovanoti metų geriausi klubų žaidėjai ir surengtas baigiamasis „Kalėdinis turnyras“ tarp Klaipėdos, Kretingos bei Kartenos smiginio žaidėjų.

Turnyrą inicijavęs sporto klubo „Topas“ vadovas Romualdas Jablonskis pasveikino visus su šventėmis, pasidžiaugė žaidėjų pasiekimais, paragino ir toliau siekti aukščiausių rezultatų dalyvaujant Lietuvos Darts federacijos rengiamose smiginio kovose.

Varžybos Kartenoje prasidėjo individualia rungtimi „501“ – taikliausias buvo kretingiškis „Topo“ geriausias metų žaidėjas Sigitas Kvajauskas, pelnytai iškovojęs I v. Antroji vieta atiteko Klaipėdos „Smiginio LT“ klubo atstovui Arūnui Cepliui, trečios vietos laimėtojai – Tomas Kundrotas (Kartena) ir Aidas Petkelis („Smiginis LT“).

Taip pat vyko laimingos poros varžybos, kai burtų keliu žaidėjai suskirstomi į poras. Šioje rungtyje I vietą iškovojo ir taurėmis buvo apdovanota kretingiškių pora „Topo“ atstovai Arūnas Bučys ir Sigitas Kvajauskas. Sidabru pasipuošė ir antrą vietą užėmė kretingiškio Ramūno Vaišvilos ir klaipėdiškio Aido Petkelio duetas. Trečios vietos bronzos medaliais buvo apdovanotos klaipėdiškio Algimanto Baltūsio ir kretingiškio Gedimino Venskaus bei karteniškio Giedriaus Beniušio ir klaipėdiečio Arūno Ceplio poros.

Sporto klubas „Topas“ kiekvieną ketvirtadienį nuo 18 val. 30 min. kviečia pažaisti smiginį klube, esančiame Kretingoje, Jurgio Pabrėžos g. 8.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas