Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną14°C debesuotumas 6 %
Naktį9°C debesuotumas 89 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kūlupėnų bendruomenę vienija geri darbai

  • Kaimo bendruomenėse
  • 2018-01-05

Didžiųjų metų švenčių išvakarėse kūlupėniškiai susirinko į tradicinį šventinį vakarą „Per krištolinį ledą”, kurio metu skambėjo muzika, buvo dalijamasi prisiminimais, pasidžiaugta nuveiktais darbais.

Savojo krašto žmonėms koncertavo Giulnaros Poloneičik parengti jaunieji kūlupėniškiai, stebinę savo dainomis ir muzikinėmis kompozicijomis.

Šiltą ir jaukų koncertą saviems žmonėms dovanojo vietos saviveiklininkai kūlupėniškiai: šokiu stebino Gabrielė ir Auksė Stroputės, Simona Biriukovaitė, Saulė Prialgauskaitė, saksofono muzika susirinkusiųjų širdis virkdė Donatas Vizgaudis, o visas būrys Giulnaros Poloneičik paruoštų vaikų džiugino dainomis ir muzikinėmis kompozicijomis. Šventinį vakarą debiutavo ir naujas Vilmos Beržonskienės ir Žilvitos Jundulienės duetas.

Kretingos rajono kultūros centro Kūlupėnų skyriaus vedėja Jovita Rimkuvienė už pagalbą, gerus darbus, meilę savajam kraštui gerumo angelus dovanojo Kūlupėnų bendruomenės pirmininkei Jūratei Mačernienei, Laurai Dambrauskienei, Giulnarai Poloneičik, Nijolei Duoblienei, Erlandui Jonučiui, Gabrielei Stroputei ir Simonai Biriukovaitei.

Turėjo, kuo pasidžiaugti, ir bendruomenės pirmininkė J. Mačernienė.

„Kasmet esme vis stipresni, vis daugiau tarp mūsų supratingumo ir susitelkimo“, – teigė ji, akcentuodama, jog bendruomenės nariai gerus darbus daro tyliai ir be atlygio. Štai antrus metus kirpėjos Aušra Gagilienė, Vaida Domarkė, Aušra Jašinskienė noriai dalyvavo Lauros Dambrauskienės suorganizuotoje išvykoje į Nasrėnų senelių namus bei Kretingos socialinių paslaugų centrą: moterys ne tik apkerpa tų namų globotinius, vaikus, bet ir nuveža gausių lauktuvių – Rūtos Domarkienės gardų tortą, sulčių, vaisių, pačių rankomis pagamintų dovanėlių.

Kad būtų galima padėti vargingiau gyvenantiems, prigijo bendruomenėje ir Lauros Dambrauskienės pasiūlymas rinkti aukas, – ši gerumo akcija buvo vykdoma visus metus, o paaukoti pinigai skirti kūlupėniškių šeimoms, auginančioms vaikus su negalia. Bendruomenės žmonės paaukojo 460 Eur, prie šios akcijos prisijungęs parapijos klebonas kun. Mindaugas Nausėda, perdavęs šventinius sveikinimus bendruomenei, paaukojo 140 eur. Kūlupėnuose yra 9 šeimos, kurios augina 10 vaikų su negalia. Kiekvienai jų buvo padovanota po šakotį ir 50 Eur vertės kuponą apsilankyti „Atostogų parke“.

„Pramogų parko administracija, išgirdusi apie mūsų akciją, suteikė 50 proc. nuolaidą vandens ir pirčių erdvėje, o dovanas perduoti mums padėjo socialinė darbuotoja Irina Zubienė“, – kad akcijos sumanytojai nelieka vieni su savo idėja, teigė bendruomenės pirmininkė.

Ji bendruomenės narius kvietė išmokti kalbėtis vienas su kitu, o ne vienas apie kitą, ir tada visi pamatytų, kokiame švariame pasaulyje gyvename.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas