Pajūrio naujienos
Help
2018 Liepa
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną26°C debesuotumas 8 %
Naktį17°C debesuotumas 25 %
Apklausa

Ar besivežiosite automobilio dokumentus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Stanislava BUTKEVIČIENĖ:

– Aš kategoriškai nusiteikusi prieš alkoholį, kuris nieko gero dar niekam niekada nedavė, vien tik bėdas, nelaimes prišaukė. Pritariu, kad jaunimas, jeigu nori, ir vestuves, ir gimtadienius linksmai gali atšvęsti ir nevartojant alkoholio. Bet nežinau, ar įsigalioję dabartiniai draudimai duos naudos. Baisiausia būtų, jei alkoholį pakeistų kokios nors narkotinės medžiagos.

Andrius PETKUS:

– Visada geriau alkoholį pradėti ragauti kuo vėlesniame amžiuje. Pritariu ir, kad svaigalų pardavimo valandos parduotuvėse apribotos. Tačiau tie įstatymu priimti draudimai vargu ar ką gero duos, nes dirbama ne su tuo kontingentu. Man atrodo, valdžios žvilgsnis labiau turėjo krypti į kaimuose pigų alkoholį kasdien kliukinančius „bambalinius“.

Stasys VALANČIUS:

– Esu prieš, kad ar jauni, ar vyresni žmonės girtuokliautų. Bet netikiu, kad draudimais problemą galima išspręsti. Na, gal koks vienas procentas visų išgeriančiųjų ir susilaikys. Manau, kad draudimai turi būti ne įstatymų raidėse, o kiekvieno žmogaus smegeninėje. Pirmiausia šeimose nuo mažens vaikai turi matyti gerą tėvų pavyzdį.

Vaida MALŪKIENĖ:

– Nelabai tikiu, kad šiuo draudimu bus pasiektas norimas rezultatas. Kas gėrė, toliau gers. Jaunimas taip pat ras būdų, kaip alaus nusipirkti – visi juk turi vyresnių draugų, kurie šiuo klausimu padės. Tik tiek, kad gurkšnos ne viešose vietose, ne baruose, o pas ką nors namuose.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas