Pajūrio naujienos
Help
2018 Liepa
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną26°C debesuotumas 8 %
Naktį17°C debesuotumas 25 %
Apklausa

Ar besivežiosite automobilio dokumentus?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Renata GRUŠAUSKAITĖ:

– Kodėl vaikams nesuteikus džiaugsmo? Mūsų 5-metės dukros Elijos didelė svajonė – turėti šiuo metu tarp vaikų ypač populiarių žaislinių arkliukų-ponių. Ji tiki, kad Kalėdų Senelis juos atneš, nes parašė laišką. Tiesą sakant, tame laiške iš viso išvardijo 8 punktus. Kalėdų Senis stengsis išpildyti visus. Jau dabar apie 60 eurų išleido.

Virgina KATKUTĖ:

– Kas išgali, tas tegu perka brangias dovanas. Tik tiek blogai, kad vaikai paskui vienas kito klausinėja – „Ką tu gavai? O ką – tu?“ ir lygina. Blogiausia, kai tas, kuris gavo vertingesnę, giriasi, o kuris menkesnę – jaučiasi prislėgtas. Kai mano vaikai buvo maži, nupirkdavom kokią mašinytę, dar saldainių – ir pakakdavo. Šiais laikais dovanos vertinamos kitaip.

Marina JOKUBAUSKIENĖ:

– Kartais ir aš pastebiu, kad kai kurios šeimos negaili pinigų Kalėdų dovanoms. Bet jeigu turi iš ko, vadinasi, gali ir vertingesnį daiktą savo vaikui nupirkti. Gal tai net padės jam ugdytis? Pasaulis juk keičiasi – didėja visų poreikiai – ir suaugusiųjų, ir vaikų. Man pačiai vaikystėje nebuvo brangesnės dovanos už knygą, nes labai mėgau skaityti.

Diana ŽUKAUSKAITĖ:

– Kai buvau maža, per Kalėdas Senis atnešė didelį meškiną – rudą, su baltom letenėlėm. Tas meškis, kurį galėdavau apsikabinti, buvo pati mylimiausia dovana. Žinoma, aš ją ne pinigais, o dvasine prasme matuoju. Šiandieninis vaikas kažin, ar tokių dovanų norėtų? Dabar, jei vienas gauna planšetinį kompiuterį, tai ir kitas tokio pat prašo. Manau, kad dovanas tėvai perka pagal savo kišenę. Jei gali brangesnę nupirkti, – kodėl ne?

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas