Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną14°C debesuotumas 6 %
Naktį9°C debesuotumas 89 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Laimėjo loteriją – pakeliavo po Europą

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Kelionės
  • 2017-12-08
„Daugelis kelionės draugų Europos Parlamente norėjo nusifotografuoti su Viktoru Uspaskich, mes taip pat nepraleidome progos“, – sakė Birutė ir Vaidotas Kisieliai.

Moliūgo šventės metu „Pajūrio naujienų“ laikraščio prenumeratos loterijoje dalyvavę ir pagrindinį europarlamentaro Viktoro Uspaskich įsteigtą prizą – galimybę pabuvoti Briuselyje – laimėję Birutė ir Vaidotas Kisieliai po savaitę trukusios kelionės grįžo namo.

Pamatė ir kitas šalis

„Esame pilni pačių geriausių įspūdžių, o nuovargio – nė lašo. Kelionė buvo labai gerai suplanuota, visos nakvynės – viešbučiuose, be to, savo kompanijoje turėjome labai šaunų gidą“, – pasakojo į redakciją užsukę kretingiškiai.

Kol pasiekė Belgiją, lietuvių politikų grupė, su kuria jie vyko, pakeliui turėjo progą nors trumpai pamatyti ir kitas Europos šalis: Lenkiją,Vokietiją.

„Lenkijoje tik pernakvojome, o Vokietijos Drezdene buvome nuvežti dar ir į ekskursiją po „Volkswagen Passat“ automobilių gamyklą“, – patikslino Vaidotas.

Maloniausią prisiminimą jiems paliko daug lankytinų objektų turintis ir dėl to turistų itin mėgstamas vakarų Belgijos miestas Gentas, taip pat šiaurės vakaruose įsikūrusi XIII amžiaus stilių išlaikiusi viduramžių stebuklu vadinama Briugė. Čia jie aplankė Švč. Jėzaus Kraujo baziliką, Dievo Motinos katedrą su Mikelandželo sukurta skulptūra, Turgaus aikštę, o Alaus muziejuje degustavo „Grinbergen“ alų.

„Briugėje dairėmės ir suvenyrų – savo kolekcijai aš nusipirkau keletą ežiukų figūrėlių“, – juokėsi Birutė. Anot jos, šis pomėgis praskaidrina kasdienybę, juolab kad į Pranciškonų gimnaziją, kur dar prieš metus dirbo istorijos mokytoja, skubėti nebereikia – sulaukė užtarnauto poilsio.

Vaidotas taip pat veiklos turi. Nors, kaip ir žmona, yra istorikas, šiuo metu dirba Klaipėdos Akropolio parduotuvėje „Skonis ir kvapas“.

Lietuvių delegacija prie Europos Parlamento

Pabuvojo Europos Parlamente

Kitą dieną lietuviai pasiekė antrą pagal dydį Belgijos miestą Antverpeną, o iš ten – Briuselį. Europos Parlamente įvyko pirmasis susitikimas su Darbo partijos delegacijos laukusiu Viktoru Uspaskich.

„Buvome maloniai nustebinti dėmesingumu, kai jis pasiteiravo, kas iš grupės esame nuo „Pajūrio naujienų“. Viktoras, su kuriuo pirmąkart pasimatėme iš arčiau, pasirodė giliai tikinti asmenybė, daug kalbėjo apie pasikeitusius įpročius, sveiką gyvenseną, apie tai, kaip jam pačiam pavyko išsigydyti kai kurias ligas, užsiminė apie jo įsteigtą asociaciją „Už vieningą ir saugią Europą “, – pasakojo B. ir V. Kisieliai.

Pavaikščiojus po Europos Parlamentą, pamačius, kaip atrodo plenarinių posėdžių salės, lietuviams buvo surengta ekskursija po Belgijos sostinę – miestą, stebinantį parkais ir moderniais dangoraižiais, rotuše bei Karalių rūmais. O vakare V. Uspaskich visą grupę pakvietė į garsųjį, 1893-aisiais įkurtą, restoraną „Leon“, pavaišino.

Kitą rytą delegacija aplankė kanalais, Dam aikšte bei Karalių rūmais, bažnyčiomis ir raudonųjų žibintų kvartalu garsėjantį Olandijos miestą Amsterdamą.

Kad kada nors laimės panašioje loterijoje, Birutė teigė jokiame sapne nesapnavusi.

„Kaip šiandien prisimenu tą jausmą, kai buvau pakviesta į sceną atsiimti prizo. Negalėjau patikėti, kad nusišypsojo tokia laimė. Patys į šią kelionę nebūtume išsiruošę“, – atviravo ji. Vaidotas pridūrė, jog sėkmę loterijoje išbandyti vertėtų ir kitąmet.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas