Pajūrio naujienos
Help
2018 Liepa
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną28°C debesuotumas 72 %
Naktį16°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar jums buvo įdomu, kas vyko per V. Putino ir D. Trumpo susitikimą Helsinkyje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Lietuvos Respublikos ambasadoje Varšuvoje Lenkijos turizmo verslo bei žiniasklaidos atstovams buvo pristatytos Kretingos rajono bei viso Klaipėdos regiono turizmo galimybės.

Mūsų rajono turizmo išteklius tarptautinėje parodoje „TT Warzawa 2017“ Lenkijoje pristačiusi Rita Beržanskienė (penkta iš dešinės) su Klaipėdos regiono kolegomis.

Tarp Klaipėdos regionui atstovavusių Klaipėdos, Palangos, Neringos miestų, Klaipėdos rajono turizmo informacijos centrų apie mūsų rajono turizmo išteklius turizmo parodos „TT Warzawa 2017“ lankytojams papasakojo Kretingos rajono turizmo informacijos vadybininkė Rita Beržanskienė. Be jų, turizmo galimybes parodoje pristatė ir privataus sektoriaus atstovai.

Turizmo paroda „TT Warzawa 2017“ – viena didžiausių tarptautinių turizmo parodų visoje Lenkijoje, kurioje dalyvavusių mūsų krašto atstovų misija buvo supažindinti Lenkijos turizmo verslo atstovus su patraukliausiais Lietuvos pajūrio turizmo objektais, paslaugomis, kulinariniu paveldu, o viena svarbiausių verslo misijos programos dalių – kontaktų mugė, kurioje abiejų šalių turizmo sektoriaus įmonės galėjo užmegzti tiesioginius kontaktus ir aptarti ateities bendradarbiavimo galimybes.

Kretingos rajonas buvo pristatytas bendrame Lietuvos stende, kurį parengė kelionių organizatorė bendrovė „Senamiesčio gidas“.

„Iš esmės pavyko pristatyti visus mūsų rajono turizmo išteklius, nieko per daug neišskiriant, juolab kad turtingi esame visko. Tačiau labiausiai lenkų turistai domėjosi piligriminiu Šv. Jokūbo keliu, taip pat – sakraliniais objektais: vienuolynais, bažnyčiomis, – pastebėjo R. Beržanskienė. – Kaip vieningą aktyvaus turizmo objektą pristatėme Žibininkuose įsikūrusius sveikatinimo ir pramogų kompleksus ir būsimus aktyvaus poilsio mėgėjus jau informavome, jog pavasariop čia turistus pasirengęs priimti naujas objektas – vandenlenčių parkas.“

Lenkijos kelionių organizatoriai domėjosi pramogomis, turistų grupių maitinimo galimybėmis, individualius lankytojus domino ne tik aktyvaus poilsio galimybės ar piligriminiai objektai, bet ir apgyvendinimo paslaugos, vandens turizmo trasos, organizuojamos ekskursijos mūsų krašte. „Turistams iš Lenkijos įdomūs ir mūsų gamtos objektai, maršrutai – parodyti tikrai turime, ką: tai ir Salantų regioninis parkas, mūsų krašto piliakalniai“, – teigė turizmo vadybininkė.

Ji akcentavo, jog kaimyninė Lenkija išlieka viena perspektyviausių Lietuvos turizmo rinkų. Turistai iš Lenkijos, pagal Kretingos rajono turizmo informacijos centro lankytojų statistikos duomenis, pirmauja tarp mūsų kraštą lankančių turistų iš užsienio.

Kretingos turizmo informacijos centro duomenimis, šį sezoną mūsų rajoną aplankė apie 7 tūkst. turistų, iš kurių daugumą – apie 60 proc. – sudaro Lietuvos, kitą dalį – užsienio turistai.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas