Pajūrio naujienos
Help
2018 Liepa
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną28°C debesuotumas 72 %
Naktį16°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar jums buvo įdomu, kas vyko per V. Putino ir D. Trumpo susitikimą Helsinkyje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar ne per anksti įžiebiama Kalėdų eglė?

  • Gat­vės in­ter­viu
  • 2017-12-01

Marius KAKLYS:

– Manau, kad gruodžio pradžia – pats laikas mieste įžiebti Kalėdų eglę. Savo namuose šį savaitgalį taip pat ketiname eglutę papuošti girliandomis, žaisliukais. Tegul kuo ilgiau džiugina, skleidžia gerą nuotaiką. Laikas bėga labai greitai, tai ir tos gražiausios metų šventės nespėja ateiti, o jau, žiūrėk, ir baigiasi.

Aida ŽILINSKIENĖ:

– Pats laikas įžiebti Kalėdų žaliaskarę. Šiuo tamsiuoju metų laiku tegul tik būna miestuose ir kaimeliuose kuo daugiau šviesų ir šypsenų. Šeštadienį su visa šeima mes pirmąkart ketiname dalyvauti Kretingos eglės įžiebimo ceremonijoje. Žinoma, tokių švenčių metu norisi kuo mažiau valdiškų kalbų ir kuo daugiau dėmesio vaikams, nes kas, jei ne jie, labiausiai Kalėdų laukia.

Alma PRANCIULIENĖ:

– Kai kuriuose miestuose žaliaskarės jau įžiebtos, ir visi laimingi, patenkinti. Tačiau mūsų vaikystėje eglės būdavo puošiamos prieš pat Kūčias. Aš esu taip įpratusi, prie tokios tradicijos pratinsiu ir savo vaiką. Eglutę paprastai dabiname pačių pasidarytais žaislais, ant šakelių visada pakabiname dar ir nuotraukų, kuriose užfiksuotos akimirkos iš praėjusių mūsų šeimos Kalėdų.

Edvinas Slušnys:

– Ne, ne per anksti Kretingoje įžiebiama eglė, panašiai, kaip kituose Lietuvos miestuose. Kuo daugiau šviesų, tuo geriau. O štai namuose tokiu laiku puošti būtų ankstoka, iki švenčių ir nusibostų. Mūsų šeimoje esame pratę eglutę ar šaką žaisliukais apkabinėti likus tik kokiai dienai kitai prieš Kūčias. Kai taip, labiau pasijaučia šventės laukimo nuotaika.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas