Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną15°C debesuotumas 9 %
Naktį4°C debesuotumas 14 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar ne per anksti įžiebiama Kalėdų eglė?

  • Gat­vės in­ter­viu
  • 2017-12-01

Marius KAKLYS:

– Manau, kad gruodžio pradžia – pats laikas mieste įžiebti Kalėdų eglę. Savo namuose šį savaitgalį taip pat ketiname eglutę papuošti girliandomis, žaisliukais. Tegul kuo ilgiau džiugina, skleidžia gerą nuotaiką. Laikas bėga labai greitai, tai ir tos gražiausios metų šventės nespėja ateiti, o jau, žiūrėk, ir baigiasi.

Aida ŽILINSKIENĖ:

– Pats laikas įžiebti Kalėdų žaliaskarę. Šiuo tamsiuoju metų laiku tegul tik būna miestuose ir kaimeliuose kuo daugiau šviesų ir šypsenų. Šeštadienį su visa šeima mes pirmąkart ketiname dalyvauti Kretingos eglės įžiebimo ceremonijoje. Žinoma, tokių švenčių metu norisi kuo mažiau valdiškų kalbų ir kuo daugiau dėmesio vaikams, nes kas, jei ne jie, labiausiai Kalėdų laukia.

Alma PRANCIULIENĖ:

– Kai kuriuose miestuose žaliaskarės jau įžiebtos, ir visi laimingi, patenkinti. Tačiau mūsų vaikystėje eglės būdavo puošiamos prieš pat Kūčias. Aš esu taip įpratusi, prie tokios tradicijos pratinsiu ir savo vaiką. Eglutę paprastai dabiname pačių pasidarytais žaislais, ant šakelių visada pakabiname dar ir nuotraukų, kuriose užfiksuotos akimirkos iš praėjusių mūsų šeimos Kalėdų.

Edvinas Slušnys:

– Ne, ne per anksti Kretingoje įžiebiama eglė, panašiai, kaip kituose Lietuvos miestuose. Kuo daugiau šviesų, tuo geriau. O štai namuose tokiu laiku puošti būtų ankstoka, iki švenčių ir nusibostų. Mūsų šeimoje esame pratę eglutę ar šaką žaisliukais apkabinėti likus tik kokiai dienai kitai prieš Kūčias. Kai taip, labiau pasijaučia šventės laukimo nuotaika.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas