Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną2°C debesuotumas 19 %
Naktį0°C debesuotumas 15 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kauno kultūros ir sporto centre „Girstutis“ apdovanoti respublikinio konkurso „Metų ūkis-2017“ nugalėtojai.

Tarp pagerbtųjų ir trys Kretingos rajono ūkininkai – pirmąją vietą rajone laimėjęs Jonas Drungilas iš Gintarų, antrąją vietą pelnę kūlupėniškiai Nijolė ir Antanas Duobliai bei trečiąją vietą užėmę Elytė ir Vincas Pudžmiai iš Grūšlaukės.

Po apdovanojimo ceremonijos kretingiškių delegacija Kauno „Girstučio“ kultūros ir sporto centre. Iš kairės Aurelija Jurgutienė, Ženeta Seniūnienė, Elytė ir Vincas Pudžmiai, Nijolė ir Antanas Duobliai su dukra, už jų – Jonas Drungilas, Rasa Kumpytė ir Asta Dalongauskienė

Į Kauną iš įvairių rajonų suvažiavusiems pažangiausiems ūkininkams įteiktos skirtingų modelių stiklo statulėlės, kurių viduje – po simbolinę žemės saujelę. Pirmosios vietos laimėtojai apdovanoti dar ir Žemės ūkio ministerijos padėkos raštais.

Žemdirbius pasveikino žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Kazys Starkevičius, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmontas, Ministro Pirmininko patarėjas žemės ūkio klausimais Aleksandras Muzikevičius, taip pat atlydėję rajonų savivaldybių atstovai. Atminimo dovanėles nugalėtojams įsteigė pagrindinis konkurso rėmėjas bendrovė „Biržų žemtiekimas“. Skambiomis dainomis renginio dalyvių nuotaiką kėlė atlikėjų Renatos ir Deivio Norvilų duetas.

Tradicinio „Metų ūkio“ konkurso, šiemet įvykusio 24 kartą, organizatorė yra Lietuvos ūkininkų sąjunga. Pagal vertinimo kriterijus geriausi ūkininkų ūkiai, per pastaruosius metus padarę didžiausią pažangą, pirmiausia buvo išrinkti seniūnijose, o po to dar kartą išrinkti rajonų lygmeniu. Žemdirbių ūkių veiklos rezultatus rajonuose vertina komisijos, kuriose dalyvauja Lietuvos ūkininkų sąjungos rajonų skyrių, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos rajonų biurų bei rajonų savivaldybių žemės ūkio skyrių atstovai.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas