Pajūrio naujienos
Help
2018 Spalis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną13°C debesuotumas 1 %
Naktį6°C debesuotumas 7 %
Apklausa

Ar politikų reitingai turi įtakos Jūsų apsisprendimui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Per susitikimą su „Pajūrio naujienų“ Jaunųjų žurnalistų akademijos nariais rajono meras Juozas Mažeika išsamiai papasakojo, kaip valdomas mūsų rajonas, ir atskleidė viešumai nematomus savo darbo užkulisius.

Šią savaitę „Pajūrio naujienų“ jaunųjų žurnalistų akademija viešėjo Kretingos rajono savivaldybėje, kur juos priėmė rajono meras Juozas Mažeika bei Savivaldybės atstovė spaudai ir viešiesiems ryšiams Gintarė Benaitytė. Per susitikimą jaunieji žurnalistai turėjo progos išgirsti ne tik tai, kaip vykdoma valdžios institucijų komunikacija su visuomene, bet ir kaip atrodo rajono mero darbo diena.

Prisipažinęs, kad ir pats mielai skaitantis „Pajūrio naujienų“ priedą „Kuprinė“, kurią rengia Jaunųjų žurnalistų akademijos nariai, J. Mažeika jiems išsamiai papasakojo, kaip priimami ir kaip vykdomi rajono valdžios sprendimai.

J. Mažeika apibūdino Savivaldybės veiklos sritis ir šiuo metu vykdomus didžiausius projektus mūsų rajone. Daugeliui buvo įdomu išgirsti, kad mero darbo diena nesibaigia 17 val., nes dokumentų, kad būtų suspėta juos išnagrinėti, tenka neštis ir į namus, o savaitgaliais lankytis renginiuose – ne tam, kad pasipuikuotum, o tam, kad parodytum pagarbą kaimo bendruomenėms, jų saviveiklininkams.

Paklaustas, su kokiais iššūkiais tenka susidurti, vieną jų J. Mažeika įvardijo lietų, kurio šiemet būta tiek, kad fiziškai buvo neįmanoma atlikti kai kurių suplanuotų statybos darbų, gatvių remonto. O kai lietaus tiek daug, kad upės užtvindo pastatus, gatves, merui tenka autis guminiais batus ir važiuoti į vietą, išklausant žmonių problemas ir ieškant galimybių jas išspręsti. Jaunieji žurnalistai prisipažino, kad susitikimas sugriovė kai kuriuos stereotipus apie rajono vadovus ir Savivaldybės darbą. Jie pasidžiaugė ne tik įgiję daugiau žinių apie rajono valdymą, bet ir patirties bendrauti, drąsos pateikti klausimus aukštus postus užimantiems asmenims.

Be to, buvo įdomu pabendrauti ir su Savivaldybės atstove spaudai ir viešiesiems ryšiams G. Benaityte, kuri atskleidė, kuo viešųjų ryšių specialistas skiriasi nuo žurnalisto. Pajuokavusi, kad ji turi ne vieną, o keletą redaktorių, G. Benaitytė papasakojo, kad rajono žmonės apie svarbiausias Savivaldybės naujienas yra informuojami, pasitelkiant įvairius komunikacijos kanalus – vietinę ir nacionalinę žiniasklaidą, internetinę Savivaldybės svetainę, „Facebook“ paskyrą, kurią pamėgti pakvietė ir jaunuosius žurnalistus.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas