Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną2°C debesuotumas 19 %
Naktį0°C debesuotumas 15 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Per susitikimą su „Pajūrio naujienų“ Jaunųjų žurnalistų akademijos nariais rajono meras Juozas Mažeika išsamiai papasakojo, kaip valdomas mūsų rajonas, ir atskleidė viešumai nematomus savo darbo užkulisius.

Šią savaitę „Pajūrio naujienų“ jaunųjų žurnalistų akademija viešėjo Kretingos rajono savivaldybėje, kur juos priėmė rajono meras Juozas Mažeika bei Savivaldybės atstovė spaudai ir viešiesiems ryšiams Gintarė Benaitytė. Per susitikimą jaunieji žurnalistai turėjo progos išgirsti ne tik tai, kaip vykdoma valdžios institucijų komunikacija su visuomene, bet ir kaip atrodo rajono mero darbo diena.

Prisipažinęs, kad ir pats mielai skaitantis „Pajūrio naujienų“ priedą „Kuprinė“, kurią rengia Jaunųjų žurnalistų akademijos nariai, J. Mažeika jiems išsamiai papasakojo, kaip priimami ir kaip vykdomi rajono valdžios sprendimai.

J. Mažeika apibūdino Savivaldybės veiklos sritis ir šiuo metu vykdomus didžiausius projektus mūsų rajone. Daugeliui buvo įdomu išgirsti, kad mero darbo diena nesibaigia 17 val., nes dokumentų, kad būtų suspėta juos išnagrinėti, tenka neštis ir į namus, o savaitgaliais lankytis renginiuose – ne tam, kad pasipuikuotum, o tam, kad parodytum pagarbą kaimo bendruomenėms, jų saviveiklininkams.

Paklaustas, su kokiais iššūkiais tenka susidurti, vieną jų J. Mažeika įvardijo lietų, kurio šiemet būta tiek, kad fiziškai buvo neįmanoma atlikti kai kurių suplanuotų statybos darbų, gatvių remonto. O kai lietaus tiek daug, kad upės užtvindo pastatus, gatves, merui tenka autis guminiais batus ir važiuoti į vietą, išklausant žmonių problemas ir ieškant galimybių jas išspręsti. Jaunieji žurnalistai prisipažino, kad susitikimas sugriovė kai kuriuos stereotipus apie rajono vadovus ir Savivaldybės darbą. Jie pasidžiaugė ne tik įgiję daugiau žinių apie rajono valdymą, bet ir patirties bendrauti, drąsos pateikti klausimus aukštus postus užimantiems asmenims.

Be to, buvo įdomu pabendrauti ir su Savivaldybės atstove spaudai ir viešiesiems ryšiams G. Benaityte, kuri atskleidė, kuo viešųjų ryšių specialistas skiriasi nuo žurnalisto. Pajuokavusi, kad ji turi ne vieną, o keletą redaktorių, G. Benaitytė papasakojo, kad rajono žmonės apie svarbiausias Savivaldybės naujienas yra informuojami, pasitelkiant įvairius komunikacijos kanalus – vietinę ir nacionalinę žiniasklaidą, internetinę Savivaldybės svetainę, „Facebook“ paskyrą, kurią pamėgti pakvietė ir jaunuosius žurnalistus.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas