Pajūrio naujienos
Help
2018 Liepa
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną27°C debesuotumas 40 %
Naktį15°C debesuotumas 76 %
Apklausa

Ar jums buvo įdomu, kas vyko per V. Putino ir D. Trumpo susitikimą Helsinkyje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar žinote, kiek Kretingoje yra vaistinių?

  • Gat­vės in­ter­viu
  • 2017-11-24

Danguolė LEKSTIENĖ:

– Niekada nesusimąsčiau apie tai, bet manau, kad vaistinių mieste nemažai. Prisimenu laikus, kai tebuvo viena – ilgai reikėdavo stovėti eilėje. Dabar patogu, žmogus gali nueiti į tą, kuri arčiau ar kur maloniai aptarnauja. Kai kurie ant valdžios supyko, kam sugriežtino vaistų pardavimo tvarką. Bet juk nieko čia blogo. Man prireikė vaistų – vakar užsiregistravau pas šeimos gydytoją, šiandien nuėjau, išrašė receptą, ir nusipirkau.

Dalia ŠERPYTIENĖ:

– Užtektinai vaistinių, jei yra eilutė, tai tik vienas kitas klientas. Dabar, kai vaistų įsigijimo tvarka pasikeitė, vaistinėse žmonių dar labiau sumažės. Nežinau, ar valdžia iš tikrųjų vaistų pramonininkus siekia pažaboti, kad šie neprakišinėtų tablečių į kairę ir į dešinę, ar gyventojų sveikatą nori apsaugoti? Kita vertus, patys piliečiai turi teisę pasirinkti, ar, pajutus menką negalavimą, iškart strimgalviais pulti pirkti vaistų, ar būti sąmoningiems ir pirmiau pasitarti su gydytoju. Manau, geriau tinka antrasis variantas.

Rimantas BAJORINAS:

– Kretingoje kokios keturios vaistinės tikrai yra. O gal, kaip sakot, – aštuonios. Kas iš to, jei nebeparduos vaistų, tai tikrai tiek nebereikia. Man pikta, nes net citramono nuo galvos skausmo be recepto negausim. Sako, eikit pas šeimos daktarą, išsirašykit receptą. O ar kas pagalvojo, kiek talono laukti reikia, kiek prie to daktaro durų sėdėti? Turi žmogus nedirbti. Kuris darbdavys bus patenkintas tokiais lakstymais iš darbo?

Lilija KUMPIENĖ:

– Nežinau, kiek vaistinių, pakeliui užeinu, kai kokių smulkmenų prireikia. Net gripu ar peršalimo ligomis susirgusi nepuolu pirkti cheminių preparatų. Kartą teko vaistinėje nugirsti mamos ir dukros pokalbį: „Paimk dar tokių tablečių ir lašų, paimk ir anų, gal prireiks“, o jau ir taip pilną maišiuką prisikrovusios laiko. Nesuprantu tokių žmonių. Buvau Ispanijoje, ten be recepto vaistų negausi.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas