Pajūrio naujienos
Help
2017 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną2°C debesuotumas 19 %
Naktį0°C debesuotumas 15 %
Apklausa

Metų žmogaus 2017 rinkimai

Edvardas STALMOKAS
Antanas BLUŽAS
Petras RUDYS
Aurimas RAPALIS
Ieva GARJONIENĖ
Arūnas MAŽONIS
Robertas LAPINSKAS
Bronius LAZDAUSKAS
Gvidonas NAVICKAS
Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ
Apklausa

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar žinote, kiek Kretingoje yra vaistinių?

  • Gat­vės in­ter­viu
  • 2017-11-24

Danguolė LEKSTIENĖ:

– Niekada nesusimąsčiau apie tai, bet manau, kad vaistinių mieste nemažai. Prisimenu laikus, kai tebuvo viena – ilgai reikėdavo stovėti eilėje. Dabar patogu, žmogus gali nueiti į tą, kuri arčiau ar kur maloniai aptarnauja. Kai kurie ant valdžios supyko, kam sugriežtino vaistų pardavimo tvarką. Bet juk nieko čia blogo. Man prireikė vaistų – vakar užsiregistravau pas šeimos gydytoją, šiandien nuėjau, išrašė receptą, ir nusipirkau.

Dalia ŠERPYTIENĖ:

– Užtektinai vaistinių, jei yra eilutė, tai tik vienas kitas klientas. Dabar, kai vaistų įsigijimo tvarka pasikeitė, vaistinėse žmonių dar labiau sumažės. Nežinau, ar valdžia iš tikrųjų vaistų pramonininkus siekia pažaboti, kad šie neprakišinėtų tablečių į kairę ir į dešinę, ar gyventojų sveikatą nori apsaugoti? Kita vertus, patys piliečiai turi teisę pasirinkti, ar, pajutus menką negalavimą, iškart strimgalviais pulti pirkti vaistų, ar būti sąmoningiems ir pirmiau pasitarti su gydytoju. Manau, geriau tinka antrasis variantas.

Rimantas BAJORINAS:

– Kretingoje kokios keturios vaistinės tikrai yra. O gal, kaip sakot, – aštuonios. Kas iš to, jei nebeparduos vaistų, tai tikrai tiek nebereikia. Man pikta, nes net citramono nuo galvos skausmo be recepto negausim. Sako, eikit pas šeimos daktarą, išsirašykit receptą. O ar kas pagalvojo, kiek talono laukti reikia, kiek prie to daktaro durų sėdėti? Turi žmogus nedirbti. Kuris darbdavys bus patenkintas tokiais lakstymais iš darbo?

Lilija KUMPIENĖ:

– Nežinau, kiek vaistinių, pakeliui užeinu, kai kokių smulkmenų prireikia. Net gripu ar peršalimo ligomis susirgusi nepuolu pirkti cheminių preparatų. Kartą teko vaistinėje nugirsti mamos ir dukros pokalbį: „Paimk dar tokių tablečių ir lašų, paimk ir anų, gal prireiks“, o jau ir taip pilną maišiuką prisikrovusios laiko. Nesuprantu tokių žmonių. Buvau Ispanijoje, ten be recepto vaistų negausi.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas