Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Kretingos „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, praėjusį savaitgalį sužaidė VII ir VIII turo susitikimus, pasibaigusius pergalingai. Su 6 iškovotomis pergalėmis per 8 rungtynes „Kretinga“ dalinasi II-V turnyrinės lentelės pozicijomis.

Lapkričio 17 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 80:72 (21:11; 17:29; 18:21; 24:11) palaužė Akmenės SCKK ,,Akmenės cementas“ (5 pergalės, 3 pralaimėjimai) komandos pasipriešinimą. Įpusėjus I kėliniui kretingiškiai įgijo 10 taškų persvarą (5 min. 18:8), bet Akmenės komanda sėkmingiau sužaidė II kėlinį ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo šeimininkams pirmaujant 2 taškais (20 min. 38:40). Viskas per šias rungtynes sprendėsi IV kėlinyje, kurio metu kretingiškiai panaikino turėtą 6 taškų deficitą ir iškovojo dar vieną pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Albertas Valiulis (6/6 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 27 naud. balai) – 21, Tadas Maželis (12 atk. kamuolių, 4 per. kamuoliai) – 16, Martynas Airošius (23 naud. balai) – 15, Aidas Viskontas – 14, Linas Jonuška – 7, Kornelijus Stonkus – 5, Linas Markaitis – 2, Edgaras Danys.

Lapkričio 18 d. kretingiškiai namuose 64:54 (21:10; 21:13; 13:17; 9:14) nugalėjo Plungės „Olimpą“ (4 pergalės, 4 pralaimėjimai). Puikiai gynyboje žaidę kretingiškiai jau I kėlinio pabaigoje susikrovė dviženklį pranašumą (10 min. 21:10), II kėlinio metu dar labiau nutolo (20 min. 42:23). III kėlinyje po Martyno Airošiaus dvitaškio „Kretingos“ komanda susikrovė rekordinę 24 taškų persvarą (28 min. 55:31), bet per likusias minutes pelnė vos 9 taškus ir varžovai sugebėjo sumažinti savo atsilikimą.

Kretingos „Kretinga“: Tadas Maželis ir Martynas Airošius (8 atk. kamuoliai) – po 15, Linas Jonuška – 14, Linas Markaitis – 9, Albertas Valiulis – 8, Aidas Viskontas – 3, Edgaras Danys, Kornelijus Stonkus ir Petras Piekus.

Lapkričio 24 d. „Kretinga“ išvykoje susitiks su Kėdainių „SC-„Nevėžo“ (3 pergalės, 5 pralaimėjimai) komanda, artimiausiose rungtynėse namuose gruodžio 1 d. 19 val. kovos prieš Ukmergės „Olimpą“ (6 pergalės, 2 pralaimėjimai).