Margarita LIZDENYTĖ
Kęstutis BERTAŠIUS
Auksė ANTULIENĖ

Šiemet Lietuvą paliko 56 tūkst. gyventojų. Ar Lietuva galutinai išsivažinės?

Kretingos „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, praėjusį savaitgalį sužaidė VII ir VIII turo susitikimus, pasibaigusius pergalingai. Su 6 iškovotomis pergalėmis per 8 rungtynes „Kretinga“ dalinasi II-V turnyrinės lentelės pozicijomis.

Lapkričio 17 d. „Kretingos“ komanda išvykoje 80:72 (21:11; 17:29; 18:21; 24:11) palaužė Akmenės SCKK ,,Akmenės cementas“ (5 pergalės, 3 pralaimėjimai) komandos pasipriešinimą. Įpusėjus I kėliniui kretingiškiai įgijo 10 taškų persvarą (5 min. 18:8), bet Akmenės komanda sėkmingiau sužaidė II kėlinį ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo šeimininkams pirmaujant 2 taškais (20 min. 38:40). Viskas per šias rungtynes sprendėsi IV kėlinyje, kurio metu kretingiškiai panaikino turėtą 6 taškų deficitą ir iškovojo dar vieną pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Albertas Valiulis (6/6 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 27 naud. balai) – 21, Tadas Maželis (12 atk. kamuolių, 4 per. kamuoliai) – 16, Martynas Airošius (23 naud. balai) – 15, Aidas Viskontas – 14, Linas Jonuška – 7, Kornelijus Stonkus – 5, Linas Markaitis – 2, Edgaras Danys.

Lapkričio 18 d. kretingiškiai namuose 64:54 (21:10; 21:13; 13:17; 9:14) nugalėjo Plungės „Olimpą“ (4 pergalės, 4 pralaimėjimai). Puikiai gynyboje žaidę kretingiškiai jau I kėlinio pabaigoje susikrovė dviženklį pranašumą (10 min. 21:10), II kėlinio metu dar labiau nutolo (20 min. 42:23). III kėlinyje po Martyno Airošiaus dvitaškio „Kretingos“ komanda susikrovė rekordinę 24 taškų persvarą (28 min. 55:31), bet per likusias minutes pelnė vos 9 taškus ir varžovai sugebėjo sumažinti savo atsilikimą.

Kretingos „Kretinga“: Tadas Maželis ir Martynas Airošius (8 atk. kamuoliai) – po 15, Linas Jonuška – 14, Linas Markaitis – 9, Albertas Valiulis – 8, Aidas Viskontas – 3, Edgaras Danys, Kornelijus Stonkus ir Petras Piekus.

Lapkričio 24 d. „Kretinga“ išvykoje susitiks su Kėdainių „SC-„Nevėžo“ (3 pergalės, 5 pralaimėjimai) komanda, artimiausiose rungtynėse namuose gruodžio 1 d. 19 val. kovos prieš Ukmergės „Olimpą“ (6 pergalės, 2 pralaimėjimai).