Vaikinų dvejetų kategorijos prizininkai: Matas Mackevičius (ketvirtas iš dešinės) su badmintono federacijos prezidentu Vilmantu Lioranču (pirmas iš kairės) ir Tauragės rajono meru Sigitu Mičiuliu (pirmas iš dešinės).

Tauragėje įvyko Lietuvos jaunučių asmeninis čempionatas. Jame dalyvavo ir Kretingos sporto klubo „Žalgiris“ jaunieji badmintonininkai Darbėnų gimnazijos mokiniai Kotryna Čyvaitė, Paulius Pocius, Martynas Kaminskas ir Vydmantų gimnazijos mokinys Matas Mackevičius, kuriuos treniruoja Rolandas Juknevičius ir Vaidas Mackevičius.

Puikiai šiame čempionate pasirodė M. Mackevičius, pelnęs apdovanojimus visose kategorijose. Vaikinų vienetų kategorijoje Matas iškovojo bronzos medalį, mažajame finale po atkaklios kovos, trukusios net 40 min., 2:1 (19:21; 21:18; 21:19) nugalėjo klaipėdiškį Vytautą Šukį. Į dešimtuką pateko P. Pocius, užėmęs VIII vietą. Aukščiausią apdovanojimą M. Mackevičius pelnė vaikinų dvejetų kategorijoje. Kartu su vilniečiu Domu Pakščiu finale jie 2:0 (21:16; 21:18) nugalėjo klaipėdiečių dvejetą Marką Gedrimą ir Vytautą Šukį. Pagirtinai šioje kategorijoje kovojo M. Kaminskas su P. Pociumi. Jie mažajame finale 0:2 (12:21; 12:21) pralaimėjo Tauragės atstovams Mykolui Grytei bei Mantui Jokubaičiui ir užėmė IV vietą. Mišrių dvejetų kategorijoje M. Mackevičius kartu su tauragiške Vile Paulauskaite iškovojo sidabro medalius. Finale jie 0:2 (17:21; 16:21) pralaimėjo vilniečiams Jogailei Kalečiūtei ir Domui Pakščiui. K. Čyvaitė ir P. Pocius šioje kategorijoje užėmė VIII vietą. K. Čyvaitė VIII vietą užėmė ir merginų vienetų kategorijoje, VII v. – merginų dvejetų kategorijoje.