Pajūrio naujienos
Help
2018 Liepa
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Orų prognozė
Dieną28°C debesuotumas 72 %
Naktį16°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar jums buvo įdomu, kas vyko per V. Putino ir D. Trumpo susitikimą Helsinkyje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Aistė NOREIKAITĖ:

– Niekada nėra tekę pakliūti į tokią situaciją, tik ne kartą esu girdėjusi per žiniasklaidos priemones. Daug pranešimų ir nepasiteisina, galop paaiškėja, kad jie buvo melagingi. Gal dėl to tarsi jau ir pripratę esame prie gąsdinimų. Bet, manau, atsargumas gėdos nedaro. Informuočiau aplinkinius žmones, susisodinčiau į mašiną ir važiuotume kuo toliau.

Liuda VIČIULIENĖ:

– Išsigąsčiau, nemalonu būtų. Ne kartą esu girdėjusi, kad užminuoti tai vienas, tai kitas užsienio oro uostai, pasitaikė, ir kad sprogo kai kur. Tokių pranešimų yra buvę ir Kretingoje, pavyzdžiui, prieš keletą metų – apie sprogmenį viešojoje bibliotekoje. Laimei, šis pranešimas buvo išgalvotas. Kartais sovietinių laikų sprogmenis iškasa ir kelio darbininkai. Manau, tokiais atvejais teisingiausia būtų skambinti policijai.

Milda SERAPINIENĖ:

– Nepagalvojau, ką daryčiau. Matyt, kol žmogus su tuo realiai nesusiduri, tol nesitiki, kad taip gali būti. Turbūt nieko nelaukdama bėgčiau iš tos vietos, pašaukčiau ir visus šalia esančius žmones. Ko gero, reikėtų skambinti pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai į policiją.

Dovydas GALDIKAS:

– Žiūrint, kokia būtų situacija. Pamatęs patalpoje padėtą sprogmenį, tuoj pat evakuočiausi. Skubėčiau, bet ir nebėgčiau, ypač jei ten būtų daug žmonių, juk, kilus panikai ir susidarius spūstims, galima fiziškai nukentėti. Apie padėtus ar atsitiktinai miške bei kur nors kitur aptiktus sprogmenis informuočiau specialiąsias tarnybas.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas