Pajūrio naujienos
Help
2018 Birželis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Orų prognozė
Dieną17°C debesuotumas 3 %
Naktį11°C debesuotumas 3 %
Apklausa

Ar rajono valdžia turėtų pasirūpinti vaikų vasaros poilsiu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos seniūnijai vadovaus nauja seniūnė

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Naujienos
  • 2017-11-10
Sigita Riepšaitė, konkurse į Kretingos seniūno pareigas surinkusi daugiausiai balų, įveikė 4 pretendentus.

„Tikrai ne. Jo sprendimas yra jo, o mano yra mano“, – „Pajūrio naujienų“ paklausta, ar su buvusiu Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotoju Rimvydu Šakiniu, neseniai pradėjusiu dirbti Vydmantuose, vienas po kito pretenduoti į seniūnų pareigas buvo susitarę, juokėsi konkursą Kretingos seniūno pareigoms užimti laimėjusi 34-erių Sigita Riepšaitė.

Prašymus dalyvauti konkurse į Kretingos seniūno pareigas buvo pateikę 10 pretendentų, atitinkančių keliamus reikalavimus bei išlaikiusių vadovavimo gebėjimo testus. Tačiau į atrankos pokalbį atvyko tik 5 kandidatai, tarp jų vienas – iš Klaipėdos.

Konkursą laimėjusi S. Riepšaitė surinko 8,85 balo iš 10 galimų. Eiti seniūno pareigas Savivaldybės administracijos direktoriaus Virginijaus Domarko įsakymu ji bus paskirta po to, kai Savivaldybę pasieks informacija iš Specialiųjų tyrimų tarnybos. Nuo 2015-ųjų iki šiol S. Riepšaitė dirba rajono Savivaldybės tarybos sekretore.

„Ši pareigybė yra politinio pasitikėjimo. Į Savivaldybę dirbti atėjau žinodama, kad čia turėsiu galimybę daugiau susipažinti su teisiniu reglamentavimu, įgysiu daugiau praktikos, ir savo gyvenimo kursą drąsiau galėsiu sukti kita linkme. Kaip tik dabar tokia proga pasitaikė“, – atviravo S. Riepšaitė, seniūno poste pakeisianti pensinio amžiaus sulaukusį Antaną Gedminą.

Mykolo Riomerio universitete Sigita yra baigusi viešojo administravimo ir teisės bakalauro bei finansų teisės magistro studijas. Anksčiau ji dirbo Klaipėdos apskrities mokesčių inspekcijoje.

„Žinau, kad seniūno darbas nebus lengvas, reikės spręsti daugybę aktualių problemų. Sunkumus ketinu įveikti – su žmonėmis bendrauti moku, sprendimuose esu tvirta, nes juos priimu tik gerai apgalvojusi “, – teigė S. Riepšaitė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas