Pajūrio naujienos
Help
2018 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke181522
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną0°C debesuotumas 95 %
Naktį-5°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar jaučiatės gyvenantys saugiausiame Lietuvos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Gaisrą patyrusi įmonė veiklos nestabdo

  • Dovilė URNIKIENĖ
  • Gamta
  • 2017-11-10

Pastarąsias dvi dienas Kurmaičiuose įsikūrusios bendrovės „Rasa“ darbuotojai vietoj įprasto darbo renkasi į talkas – jie skuba kuo greičiau išvalyti patalpas, kuriose antradienio naktį buvo įsiplieskęs gaisras. Nors per jį aprūko sienos, ugnis apgadino dalį skalbyklos įrengimų, tačiau ši nelaimė nesustabdė „Rasos“ veiklos – įmonė, nepaisant kilusių sunkumų, toliau vykdo užsakymus.

Kodėl antradienį apie 22 val. skalbykloje įsiplieskė gaisras, kol kas tiriama.

Apie patalpose kilusį gaisrą pranešė suveikusi priešgaisrinė signalizacija – jos signalą gavusi saugos tarnyba apie tai informavo ugniagesius.

Kad įvažiuotų į teritoriją, ugniagesiams teko nupjauti vartų spyną, o kai pateko į vieno aukšto angaro tipo pastato vidų – jame jau degė atvira liepsna. Gaisro metu apdegė skalbyklos įrengimai, drabužiai, patalynė, išdužo 4 plastikiniai stiklo paketai, aprūko pastato vidus, apdegė apie 200 kv. m sienos ir 100 kv. m stogo iš lauko pusės.

Gaisrą gesino 3 ugniagesių ekipažai: 2 – iš Kretingos ir 1 – iš Darbėnų.

„Gaisrininkai šaunuoliai – labai greitai sureagavo ir operatyviai darbavosi, – vakar „Pajūrio naujienoms“ sakė bendrovės „Rasa“ direktorė Sandra Urnikienė. – Taip pat esame labai dėkingi ir kolektyvui, kuris po gaisro darbuojasi, negailėdamas jėgų.“

S. Urnikienės teigimu, kol kas dar nėra tiksliai žinoma, kiek bendrovė per gaisrą patyrė nuostolių – juos dar turės įvertinti ekspertai.

„Tačiau darbo nestabdome – vis tiek randame būdų, kaip toliau dirbti, kad galėtume įvykdyti užsakymus ir nenukentėtų mūsų klientai“, – sakė S. Urnikienė, kuri tikisi, kad pavyks kuo greičiau atstatyti patalpas Kurmaičiuose ir tęsti darbą įprastomis sąlygomis. Bendrovė „Rasa“ savo internetiniame puslapyje skelbia, kad ji įsteigta 1968 metais ir šiuo metu yra viena lyderių tarp skalbimo paslaugas Lietuvoje teikiančių įmonių.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas