Pajūrio naujienos
Help
2018 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke181522
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Orų prognozė
Dieną-5°C debesuotumas 1 %
Naktį-11°C debesuotumas 100 %
Apklausa

Ar jaučiatės gyvenantys saugiausiame Lietuvos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Antanas Raudonis:

– Pėsčiųjų alėja Vytauto gatvėje – nebloga mintis. Įsivaizduoju, ji tęstųsi „Maximos“ link, taksi stovėjimo vietą reiktų patraukti. Alėja, be abejo, būtų gražiai išgrįsta, sutvarkyta, malonu būtų žmonėms pro čia eiti. Dabar, nors transporto eismas ir ribotas, vis tiek mašinos važiuoja, o leistinose vietose paliktos užgriozdina praėjimą. Gėlių klombos, kurios dabar čia sustatytos, negražios, čia visai netinka.

Danguolė TOLIUŠIENĖ:

– Vis ruošiuosi eiti, bet taip ir nenueinu pas merą pasišnekėti apie mūsų miesto centro vaizdą. Kokie tie gėlynai Rotušės aikštėje, gėda prieš svečius. O jau tos gėlių klombos Vytauto gatvėje... Kam ta kompozicija gali būti graži, neįsivaizduoju. Jei man leistų, bent išdėliočiau kitaip. Kad šią gatvę padarytų pėsčiųjų alėja, būtų labai gerai, tik reikėtų ir čia esančius nutriušusius pastatus restauruoti.

Petras JONAUSKAS:

– Gerai būtų Kretingos centre turėti pėsčiųjų alėją. Mačiau tokią Šiauliuose, yra Palangoje, be abejo, ir kituose miestuose. Bet kiek tai kainuoja? Kažin, ar atsiras kada nors pinigų rekonstrukcijai? Vasarą galėtų daugiau ir lauko kavinių veikti, linksmiau, daugiau šurmulio būtų. Dabar Vytauto gatvėje, arčiau centro, tėra viena kavinė su staliuku ir kėdėm lauke, susėda ne daugiau, kaip 3-4 žmonės.

Valerija BERTAŠIENĖ:

– Labai būtų malonu, kad Vytauto gatvė, kuria vaikšto daug žmonių, atitektų vien tik pėstiesiems. Juk čia – pats miesto centras, norėtų ir patys kretingiškiai, ir į miestą iš kitur atvažiavę žmonės ant suoliukų prisėsti. Ir dabar suoliukų yra, bet kas tau norės sėdėti tokiam skersvėjy, tarp akmeninių blokų. Ir kas juos čia visus į krūvą sutempė?

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas