Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Kretingos karatekos Olandijoje su treneriu Luku Kubiliumi

Olandijoje, Sneek mieste, įvyko tarptautinės Waterpoort cup taurės varžybos, dar vadinamos Olandijos atviru čempionatu.

Į šias varžybas susirinko per 250 sportininkų iš 7 šalių. Sėkmingai šiose varžybose kovojo Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Norint tapti varžybų prizininkais, kai kuriems šodaniečiams teko kovoti net 4 kovas, tad šios varžybos buvo puiki patirtis ir jėgų išbandymas. Po atkaklių ir efektyvių kovų „Shodan“ komanda iškovojo po 1 aukso ir sidabro bei 2 bronzos medalius.

Efektingai kovojo ir visas tris kovas laimėjo bei čempione 12-13m. amžiaus grupėje tapo Greta Intaitė, o vicečempionės vardą iškovojo Kornelija Česnakaitė. Merginos pakeliui į finalą įrodė, kad yra stipresnės už kovotojas iš Danijos, Švedijos, Olandijos. Bronzos medalius 10-11m. amžiaus grupėje iškovojo Emilija Česnakaitė ir Osvaldas Špiliauskas. Garbingai kovojo ir trenerių pagyrimo nusipelnė medalių neiškovoję Vėjas Urbonavičius, Salvijus Miltinis, Rokas Arlickas.

Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneris Lukas Kubilius pasidžiaugė savo auklėtinių pasiekimais: „Kiekvienas iš šodaniečių turėjo bent dvi kovas, o norint užlipti ant prizininkų pakylos teko laimėt ir 3-4 kovas. Tad tai buvo tikrai gera patirtis ir pažintis su užsienio karatė mokyklomis.“